reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sos sms (BEZ KOMENTARZA)

reklama
Hej, ja też już mam moją Malutką w domu. Kinga urodziła się 6.01 o godz. 8:05 przez cc. Waga 2990g, długość 52 cm. Poród trochę przyspieszony, bo odklejało się łożysko, ale na szczęście wszystko jest w porządku, Kingunia zdrowa, a ja czuję się świetnie i w ogóle nie czuję, że miałam jakąś operację :-) Pozdrawiam
 
Haha tyle co napisałam że martwię sie o kasie na głównym. dostalam smsa

Nasz Promyczek juz dla Nas swieci! Kingusia urodzila sie przez cc 13-go stycznia o godzinie 23.25. Waga 3170, 56 cm, jest cudna, podobna do Taty Krzysia i zachwyca oczkami. To byly bardzo trudne chwile ale udalo sie w koncu i jestesmy szczesliwymi rodzicami :-) Pozdrawiamy.

P.S. Przepraszam ze tak pozno ale dzisiaj byl szal radosci ze w koncu sie udalo.Szkoda ze przez cc ale po dwoch wywolywaniach nie bylo innego wyjscia. Jak dojde bardziej do formy to zajrze na bb, a tym czasem sle pozdrowienia i e-usciski.
 
Dziewczyny, ja tylko na chwile. Szczegóły opisze jak już bedZie po wsZystkim, ale na ta chwile niedawno skończyły sie moje DOSLOWNE męki, bo wzięłam Zzo, odpoczywam, zbieram siły przed finałem. Powiem jeszcze tylko, ze wywolanie skurczow oksytocyna, to coś najgorszego i najbardziej bolesnego co mnie w życiu spotkało, nie polecam nikomu..
trzymajcie kciuki, bo malutka uparta bardzo, ale dziś w nocy powinna być z nami :)
 
reklama
Wrocilam z 2 wizyty.:-( przy malych skurczach malemu spada tetno i dostalam skierowanie do szpitala. lekarz powiedzial ze podadza mi oxy i sprawdza czy przy duzych skurczach malemu tez spada tetno jezeli tak to czeka mnie cesarka. lekarz powiedzial ze lepiej sprawdzic, mozliwe tez ze jest owiniety pepowina :-( trzymajcie kciuki.
 
Do góry