reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smsy i wieści ze szpitala - BEZ KOMENTARZY

heledorka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Listopad 2010
Postów
213
Miasto
Irlandia
Na Waszą prośbę zakładam wątek z smsami i wiadomościami od dziewczyn, które znalazły się w szpitalu. Można wpisywać treść smsów lub relacje z rozmów telefonicznych i wizyt w szpitalu. Jeśli chcecie się odnieść do wpisywanych tu postów - zróbcie to na wątku głównym - Lipiec 2011.
 
reklama
napisałam do psotki jak ze skurczami i czy sie uspokoily. odpisała:"monis skurcze sa nadal, dostaje leki, nie wiem jak bedzie...szczerze, jestem załamana.."
napisałam jej ze trzymamy za nich kcikuki, ze ma byc dzielna i ze bedziemy sie modlic zeby nadal była w dwupaczku.

odpisała:"wiem ze musze byc silna, walcze ze swoim samopoczuciem, dzieki dziewczyny :**"
 
psotka odpisała: "przepraszam, ze dopiero teraz odpisuje, ale daja mi takie leki, ze nie wiem gdzie jestem i cały czas przysypiam. Rano ktg wyszło lepsze niz wieczorem, ale cały czas mi sie brzuch spina i sa skurcze. jesli wieczorem ktg bedzie dobre, to jutro wyjde z pełna siatka leków rozkurczowych a jesli bedzie gorsze niz rano, to zostaje i dostaje silniejsze leki. Szyjka ma 30 mm i jest zamknieta, lekarz powiedział, ze tragedii z szyjka nie ma, jeszcze zeby te skurcze wyhamowały. Dawidek sie pieknie rusza, ale nie lubi ktg, strasznie kopie w te kołka, które przykładaja mi do brzuszka. Staram sie byc spokojna, prosze Boga zeby jeszcze dał nam troszke czasu razem. Dziekuje Wam za pamiec, jestescie Kochane! Mocno Was wszystkie sciskam i buziam :***"
 
wczoraj ok 19 i 22 napisałam do psotki sms, jak sytuacja, odpisała dopiero dzis rano, bo bidulka była bardzo zmeczona: "czesc monis, przepraszam, ze nie odpisałam wczoraj, ale byłam nie do zycia. Wieczorem i dzis rano skurczy nie było, jest tylko nad skurczliwosc macicy, nic jeszcze nie wiem, czekam na lekarza, ale wiesz jak to jest w sobote a w wielka to juz masakra. dziekuje za pamiec! buziam Was wszystkie kochame moje:*"

odpisałam ze bardzo sie cieszymy, i czekamy na wiesci czy wyjda dzis do domku i złozyłam psoci zyczonka swateczne od e-cioteczek, odpisała : " Dziekuje Kochane, wszystkiego naj:**** Napisze po wizycie co powiedział lekarz. oby wypuscili nas do domku'
 
Ostatnia edycja:
Lipcóweczki mam wiesci od balkan: "po nocnym spinaniu brzucha i bólu podbrzusza trafiłam na ip. szyjka sie skróciła do 23 mm. Zostałam w szpitalu na sterydy do wtorku. Po wyniki posiewu (po 5 dniach) maja mi załozyc pessara. Z Mateuszem wszystko ok. Pozdrów prosze dziewczyny z BB"

odpisałam ze pozdrawiamy i trzymamy mocno kciuki..

odpisała: "dziekuje slicznie! takie kciuki sie przydadza, bede cie na biezaco wykorzystywac:) potem dołaczam do mam lezacych...buziaki i dobranoc"
 
Ostatnia edycja:
pisałam dzis do balkan z pytaniem jak sie czuja, odpisała:" skurczy nie mam, czujemy sie dobrze. Pewnie zostane do srody na pessara. Wielkie buziaki"
 
pisałam dzis do balkan jak sie maja. odpisała:"fizycznie czuje sie dobrze, choc wiem ze moja szyjka dobrze sie nie ma i tego sie strasznie boje.Sama chce zeby trzymali mnie tu jak najdłuzej. Mimo lepszego nastroju boje sie koszmarnie i jak tylko o tym mysle to chce mi sie plakac...buziaki"

odpisalam ze trzymamy mocno kciuki, ze pozdrawiamy, ze jest silna i da rade i ze modlimy sie nich. odpisała:" dziekuje slicznie za te słowa. jeszcze przynajmniej te 3 tyg., zeby doczekac do 32tc, to moje najwieksze marzenie!sama teraz wiem jak duzo znaczy wsparcie. buziaki i sciskam mocno"
 
reklama
Hej Kochane wskoczyłam Wam powiedzieć że Maqnio pisała :) cytuje : "U gina ok,mała ułożyła się główkowo,wody płodowe w normie,waży 2200g,zdrowiutka,szyjka się nie skróciła, szew trzyma :)"
 
Do góry