reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz, szyjka, temperatura

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
anusza - a dlaczego nie zanznaczasz tempka na 28dni.pl???? braki tam masz:)) a ja ciekawa jestem jak z tą Twoją owulką:))
 
reklama
zalozylam inne konto :p
juz uzupelnilam :D
i zaprosilam
LILITH a ty jaki masz login na 28dni?
 
to jest myśl, ja też się zastanawiam czy wykupić przynajmniej na 3 mies., bo tak skakać po nowych i starych kontach... ale wiesz jeśli zafasolkuję? to nie będzie mi już potrzebne :p
warto wykupić i założyć karte ciąży i zapisujesz również wszystko,ja jestem już przeszło 2 lata i naprawdę polecam
 
Ano, dobrze Sawi mówi :) Ja miałam pierwsze na pół roku dwa lata temu. Teraz z powodu oszczędności, gdzie liczył się dla mnie każdy grosik, nie wykupiłam i męczące jest zakładanie nowego konta co cykl ;/ Choć lepsze to niż nic :D

A jak tam dziś Anuszka temperatura??
 
ja zaczynam następny cykl... więc będę potrzebowała pewnie waszej pomocy...
zaczynamy
 
reklama
ja ci dużo nie pomogę, ale na pocieszenie : moja kumpela cały czas ma taka samą, czasem jej sie coś zmieni, tak samo przed jak i po @
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry