reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz jak płodny od dłuższego czasu

Hej kobietki,
Może jednak ten post trafi do którejś z was z podobną sytuacją. Czy zdarzyło wam się tak aby przez około dwa tygodnie mieć śluz płodny? U mnie przez 4 dni był, potem zniknął i pojawił się wodnisty mleczny, a niedawno znów rozciągliwy przejrzysty... i tak na zmianę nawet w ciągu dnia - raz taki- raz taki... pierwszy raz tak mam i nie mam pojecia o co chodzi w tym cyklu. Na monitoring niestety nie zapisałam się jeszcze bo to nasze pierwsze podejścia
Jeżeli chodzi o mnie to dla mnie było zgubne takie straszne obserwowanie wszystkiego ...
Szczerze pisząc nawet potem usunęłam kalendarzyk który prowadziłam żeby wiedzieć kiedy mniej więcej mam owulację , bo też naciskanie partnera na seks nic nie dawał .
Oczyściłam głowę , nie patrzyłam kiedy mam owulację ... Kochaliśmy się kiedy mieliśmy na to ochotę i tak wyszło że już jestem na końcówce ciąży ❤️ Także kochana nie przejmuj się i życzę powodzenia ❤️
 
reklama
Do góry