reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Śluz, a sperma

Proszę przeczytać komentarze.. gdy stara się już dłuższy czas o maleństwo, to potem człowiek chwyta się tego co może, by nie robić sobie znów nadziei bądź robić uzasadnione... wiedzieć jak odróżnić czy sperma trafiła „tam gdzie trzeba” i są szanse w danym miesiącu czy nie
?? Ale i tak nie wiesz przecież ile jej było... ale ok nie moja sprawa. Ile się staracie, ze piszesz "dłuższy czas"?
 
reklama
Przy długim okresie starania widzę że spina się tym, dlatego czasem mam wrażenie ze nic nie było mimo ze mówi inaczej
No i to jest odpowiedź na moje pytanie. Trzeba było tak od razu 🤷🏽‍♀️ moze warto szczerze porozmawiać z partnerem? Moze ograniczyć ilość stosunków? Skoro podejrzewasz ze Cie okłamuje w takiej sprawie to nie świadczy to dobrze 🤷🏽‍♀️ moze czuje się naciskany ...
 
Nie każda z nas to czuje...niestety
Nie tłumacz się bo po co? Każda Twoja wiadomość będzie atakowana.
Ja też nie czuje w środku że mąż doszedł.. Jeżeli się długo staracie rozumiem jego spięcie.. Sama takiego spięcia doświadczalam.. Sex później nie był przyjemny.. Ważne jest abyście porozmawiali ze sobą. Może winko?
 
Hm, czasami zdarza się tak ze przy wyjściu poleje się tam gdzie nie trzeba? Po co w was tyle jadu.. naprawdę to przykre
Nawet jeśli się „poleje przy wyjściu nie tam gdzie trzeba” to przecież finał się zaczyna w środku, wiec jak już coś wyleci to nie jest to całość 😑 Poza tym zapewne jesteście już dawno dorośli, nie jedne rzeczy się robi w łóżku, wiec nie powinno być najmniejszego problemu z rozróżnieniem swojego śluzu ze sperma partnera…No chyba, ze nigdy nie zaglądałas na wkładki ani na oczy spermy nie widziałaś
 
Dłuższy czas starań tzn ile cykli?
dojrzałam we wczorajszym, że 8 cykl. Ja starałam się 10 i nie oddzielalam spermy i śluzu. Myślę, że za bardzo się nakrecasz i jeszcze gorzej Wam to pójdzie niż np nam przez to. Sama sobie to robisz. Zacznij normalnie zyc i wtedy jak do roku starań nie zaskoczy to do lekarza...
 
Po co w was tyle jadu? Sprawia wam to radość?....
A co wy ciągle z tym jadem? Ktoś chce pomóc więc zadaje pytania to źle?
Uważam, że grzebaniem w spermie ze śluzem nie zajdziesz w ciążę.
Szczera rozmowa z facetem to raz, bo skoro uważasz, że cię oklamuje to chyba nie halo. I pamiętaj facet to nie maszyna i na zawołanie nie dojdzie.
 
reklama
dojrzałam we wczorajszym, że 8 cykl. Ja starałam się 10 i nie oddzielalam spermy i śluzu. Myślę, że za bardzo się nakrecasz i jeszcze gorzej Wam to pójdzie niż np nam przez to. Sama sobie to robisz. Zacznij normalnie zyc i wtedy jak do roku starań nie zaskoczy to do lekarza...
Tak jak piszesz, rok starań na spokojnie 😉
Mi ginekolog kazał bez spiny uprawiać seks co drugi, trzeci dzień a nie patrzeć kiedy płodne z kalendarzykiem, bo kto by chciał to robić jak maszyny w określone tylko dni. Dla faceta myśle, ze to podwójna presja…może partner autorki postu nie potrafi dojść bo ma w głowie myśli, ze tylko czekasz az skończy 🧐 wiec prościej jest mu klamac
 
Do góry