reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

slaby przyrost bety 6t3d

Monia0731

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Styczeń 2024
Postów
66
Hej dziewczyny. Jestem w ciąży 6t3d.
Dziś robiłam badania krwi z karty ciąży, i miałam jeszcze skierowanie zaległe na betę. Jako, że wizytę mam dopiero w przyszłym tygodniu (wcześniej nie było widać bicia serduszka i lekarz kazał przyjść za tydzień, mówił, że wszystko wygląda obiecująco), coś mnie skusiło i zrobiłam betę.
I wynik mnie dobił…..
18.01-4490
25.01- 13960

Jest to poniżej normy.. 37%. Czy są szanse?
 
reklama
Żeby policzyć wzrost potrzebujesz wyników z 48h lub 72h, z tego samego laboratorium.
Dokładnie, a z tego co pamiętam wartości powyżej 10 tys już nie rosną tak szybko jak na początku. Teraz już ważne jest USG a nie badanie bety :) proszę się nie martwić tylko cierpliwie czekać do wizyty, trzymam kciuki ❤️ na pewno wszystko jest dobrze ❤️
 
Miałam identycznie w pierwszej ciąży. Absolutnie odradzam internet. Pewnie jesteś w zwykłej, zdrowej ciąży, a będziesz przez cały czas sprawdzać każdy tydzień. Wyłącz myślenie o zagrożeniach ciąży przynajmniej do końca drugiego trymestru ;)
 
Miałam identycznie w pierwszej ciąży. Absolutnie odradzam internet. Pewnie jesteś w zwykłej, zdrowej ciąży, a będziesz przez cały czas sprawdzać każdy tydzień. Wyłącz myślenie o zagrożeniach ciąży przynajmniej do końca drugiego trymestru ;)
Tak zrobię.. ale jutro muszę iść bo popełniłam duży błąd robiąc te betę. Już mi nie da zasnąć. Na pewno jest wszystko dobrze!!!
 
reklama
Do góry