reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

słabiutki rozwój fizyczny

Kochana ja także myślę że nie ma powodu do zmartwień. Mój synek ma 15 miesięcy i dopiero nauczył się raczkować. :happy: Też zadręczałam się że nie raczkuje nie chodzi itp. Samodzielnie też jeszcze nie chodzi tylko za rękę. Rehabilitantka mówi że ma jeszcze miesiąc lub dwa na naukę chodzenia. Więc głowa do góry i nie martw się na zapas. POZDRAWIAM SERDECZNIE!!!!:-)
 
reklama
mój synek miał wzmożone napięcie mieśniowe zaczął chodzić tydzień przed 2 urodzinami i sam wstaje z pozycji siedzącej. Ale martwi mnie to że nie mówi nic po za mama, tata, gada, miau, daj, ja, dziadzia, baba, hej, hej you.
 
Do góry