reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

słabe tętno podczas snu u noworodka

paulista

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2016
Postów
120
Miasto
warszawa
witam martwię sie o synka znajomych urodził sie 5 stycznia 2017, przez dobę bylo wszystko ok później został zabierany parę razy na obserwacje bo podczas snu miał niskie tetno, jak nie spl bylo ok czekali na kardiologa ale nie bylo oczywiście powiedziałam żeby przewieźli dzieciatko gdzie inidziej i dopiero dzis maja na banacha przewozić. Co to może oznaczać jakaś arytmia czy co? Martwię sie a oni nadal czekaja.moze któraś miała podobna sytuacje?
 
reklama
Rozwiązanie
Paulista Ciężko cokolwiek bez danych z badań diagnostycznych odpowiedzieć na Twoje pytanie. Lekarze powinni zrobić USG serduszka i dobrze by było jakby zrobili holtera.
Ogólnie to podczas snu serce zwalnia nieco akcję. Być może to tylko incydent i nic groźnego. Ale może też to być tzw. blok serca (wynikający z zaburzenia przewodnictwa elektrycznego).

dziękuje za odpowiedz
Paulista Ciężko cokolwiek bez danych z badań diagnostycznych odpowiedzieć na Twoje pytanie. Lekarze powinni zrobić USG serduszka i dobrze by było jakby zrobili holtera.
Ogólnie to podczas snu serce zwalnia nieco akcję. Być może to tylko incydent i nic groźnego. Ale może też to być tzw. blok serca (wynikający z zaburzenia przewodnictwa elektrycznego).
 
Ja miałam to samo w czasie pobytu w szpitalu w dzień wypisu polsometr pokazał poniżej normy stan dlatego byłam z małym na obserwacji cała noc pod aparatura oraz usg Jako ze tentni w przypadku noworodka min to 80 trzeba było to sprawdzić dlaczego małemu spada do 65-70 i czy stan się utrzymuje trwałe . W moim przypadku to tętno spadało tak nisko w fazie głębokiego snu a poruszenie rączka skutkowało poprawa wiec nas wypisano na następny dzień Mały ma dziś trzy miesiące obrośnie jak na drożdżach
 
Ja miałam to samo w czasie pobytu w szpitalu w dzień wypisu polsometr pokazał poniżej normy stan dlatego byłam z małym na obserwacji cała noc pod aparatura oraz usg Jako ze tentni w przypadku noworodka min to 80 trzeba było to sprawdzić dlaczego małemu spada do 65-70 i czy stan się utrzymuje trwałe . W moim przypadku to tętno spadało tak nisko w fazie głębokiego snu a poruszenie rączka skutkowało poprawa wiec nas wypisano na następny dzień Mały ma dziś trzy miesiące obrośnie jak na drożdżach

czyli maluszek u was zdrowy to dobrze dziekuje za info
 
Paulista Ciężko cokolwiek bez danych z badań diagnostycznych odpowiedzieć na Twoje pytanie. Lekarze powinni zrobić USG serduszka i dobrze by było jakby zrobili holtera.
Ogólnie to podczas snu serce zwalnia nieco akcję. Być może to tylko incydent i nic groźnego. Ale może też to być tzw. blok serca (wynikający z zaburzenia przewodnictwa elektrycznego).[/QUOTE

dziekuje za informacje ,maluszka badali i mówili ze może przejdzie a teraz jest na na badanich.po prostu tak sie pytam bo sie martwię o nich
 
reklama
Paulista Ciężko cokolwiek bez danych z badań diagnostycznych odpowiedzieć na Twoje pytanie. Lekarze powinni zrobić USG serduszka i dobrze by było jakby zrobili holtera.
Ogólnie to podczas snu serce zwalnia nieco akcję. Być może to tylko incydent i nic groźnego. Ale może też to być tzw. blok serca (wynikający z zaburzenia przewodnictwa elektrycznego).
 
reklama
Paulista Ciężko cokolwiek bez danych z badań diagnostycznych odpowiedzieć na Twoje pytanie. Lekarze powinni zrobić USG serduszka i dobrze by było jakby zrobili holtera.
Ogólnie to podczas snu serce zwalnia nieco akcję. Być może to tylko incydent i nic groźnego. Ale może też to być tzw. blok serca (wynikający z zaburzenia przewodnictwa elektrycznego).

dziękuje za odpowiedz
 
Rozwiązanie
Do góry