reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze łydek :-((

wiecie co...magnez magnezem....ale cwiczenia tez by Wam sie przydały...ponaciagac troche miesnie łydek!!! :):):) ja póki co nie narzekam na skurcze:)....
 
reklama
monika - chdzenie jest wystarczajacym ćwiczeniem dla łydek (zwłaszca jak ktos jeszcze pracuje) - wiem - bo dokładnie czuję które mięsnie mi teraz pracują ;)

magnezik łykam
nie wiem co sie stało...

łydka boli do tej pory - ale to pewnie skutek skurczu...

mam nadzieję że jutro sie to nie powtórzy bo ide do pracy ;)
 
Ja też mam przepotworne skurcze łydek, mimo,że biorę Maternę 1xdziennie, magneB6 3xdziennie po 2 tabletki i aspargin też 3xdziennie po 2 tabletki.Łapią mnie co chwilę w nocy ,raz jedna raz druga noga ,raz łydka , a raz stopa i aż płaczę z bólu wrrrr!!!.Nie wiem ,czy Wy też tak odczuwacie, ale ja po takim skurczu , czuję się jak po intesywnym biegu, jestem spocona i zmęczona.W dzień też mnie łapią , jednak nie tak często jak w nocy.A co do leków , to nie wiem ,czy nie za dużo tego magnezu łykam, lekarz nie robił mi pomiaru elektrolitów, a zlecił takie końskie dawki.A jak to u Was wygląda?czy też Wam zalecili branie magnezu bez robienia żadnych badań?i czy któraś też go łyka tyle co ja?
 
reklama
Podobno magnezu nigdy nie za dużo!! Z mojego wywiadu z lekarzem wynika, że nasz organizm dużo magnezu traci, więc żadko występuje zjawisko nadmiaru magnezu...
 
Do góry