reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze i zanik bolu piersi w 6 tc

reklama
Wątpię :( podeszli bardzo olewatorsko :/ „jak ma się utrzymać to się utrzyma ciąża a jak nie to oni nic nie poradzą” tyle usłyszałam :/ pójdę dzisiaj do swojego lekarza prowadzącego i od niego poproszę betę i progesteron
Walcz o chociaż progesteron. Ja odpuściłam i to samo slyszalam i następnego dnia było po wszystkim.
 
reklama
Po co w szpitalu mają betę sprawdzić skoro na usg wszystko jest dobrze, jest pęcherzyk i zarodek z bijacym sercem? Bete to się oznacza żeby zobaczyć czy ciąża rozwija się prawidłowo i czy jest żywa.
Co to znaczy podchodzą olewczo? Sory ale mają rację w 6 tc, jak masz poronić, to niestety to się stanie. Nikt ci palcem ujścia szyjki macicy zatykać nie będzie. Czasami natura naprawdę wie co robi. O co tu robić awanturę? Leżeć to możesz równie dobrze w domu, a to jest jedyne co ci pozostaje. Jak zarodek ma wady, to nawet kosmiczne dawki progesteronu nie pomogą. Tyle w temacie. Życzę, żeby wszystko było dobrze, na tym etapie to pozostaje się tylko modlić o to.
 
Do góry