reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skrzepy

Martynakrysiak18

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Luty 2022
Postów
18
Hej ! Pilnie sprawa mam okres juz prawie miesiąc
Ciągnie się i ciągnie
Przed chwilą wyleciało że mnie to
Czy ja umieram i mam lecieć na szpital?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dzwoniłam kazali czekać aż się skończy no to czekam.
umów się do innego, ginekolog który nie przyjmie w takiej sytuacji jest do du.py. sory ale to nie jest normalne, okres nie może tyle trwać i nie może to być 'normalne'. Nie musi badać dopochwowo przecież więc krew nie przeszkadza w wywiadzie i USG chociażby przez brzuch...
 
Masz cały miesiąc krwawienie i równocześnie starasz się o dziecko? Dziewczyno z byka spadłaś czy coś? Skrajna noeodpowiedzialność. Kiedy było usg, cytologia? Czy masz objawy towarzyszące:gorączka, zimne poty? Tylko ty sama jesteś w stanie ocenić czy wymagasz wizyty na sorze czy nie. Na pewno potrzebujesz pilnej konsultacji ginekologicznej.
 
reklama
Kobieto, już w 3 postach piszemy Ci abyś poszła do lekarza a Ty nadal czekasz nie wiadomo na co. Okres trwający miesiąc nie jest normalny, skrzepy jeśli nigdy ich nie miałaś również nie są normalne. Przez tak długie krwawienie możesz mieć już anemię z niedoboru żelaza a nawet wiele innych wyników zaburzonych. Idź do ginekologa, niech Cię zbada i da odpowiednie leki.
 
Do góry