reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skracająca się szyjka w 24+5

A doradzcie dziewczyny co zrobić, leże już od poniedziałku a kręgosłupa nie czuję każdy bok boli nie wiem jak się ułożyć żeby ulżyć sobie w bólu a tu jeszcze czeka mnie z 2msc leżenia 😭
 
reklama
Kurcze nie wiem co Ci doradzić bo ja miałam taki problem dopiero od 36 tygodnia po prostu zmieniałam sobie ułożenie ale ja też wstawałam żeby mięśnie się całkowicie nie zastały
 
Masakra i do którego TC wytrzymaliscie?
Dziś 36+2 we wtorek będę miała szew ściągany to będzie równo 37 i już się różnie może dziać ale termin cc mam na 19 i tak licze dotrzymać do tego terminu a jak nie to już od wtorku moja córka jest donoszona wiec niech się dzieje co chce 🍀
 
A doradzcie dziewczyny co zrobić, leże już od poniedziałku a kręgosłupa nie czuję każdy bok boli nie wiem jak się ułożyć żeby ulżyć sobie w bólu a tu jeszcze czeka mnie z 2msc leżenia 😭
Ja na początku tez miałam ból od leżenia później się organizm przyzwyczaił do tego trybu pamiętaj zebys miała nogi wyżej uniesione , czy bierzesz jaką heparynę albo coś ? Ja nie brałam akurat i wczoraj poszłam na dopplera żył przed cc to żadnych stanów zakrzepowych nie mam a tego się bałam . Ruszaj stopami i napinaj łydki , ja w dzien tak na pol siedząco leżałam z nogami u góry i bardzo bardzo często nimi ruszałam a od 34 tc zaczęłam fizjoterapie żeby się choć trochę rozmasowac bo pozniej już wszystko znowu zaczyna bolec tylko ze od ciąży bo więzadła się rozluźniają i mi to strasznie zaczęło dokuczać 🥺
 
Do góry