reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skad jesteście?

jestem za warszawa kazda km tyle samo zrobi hehe chociaz legnica tez moze byc bo niedaleko moj chrzesny mieszka i moge sobie jechac do niego w odwiedziny tak z nienacka przy okazji odwiedze rodzine na slasku hehe;-)
 
reklama
ja moge dopiero tak w lutym albo wakacje w przyszlym roku bo z uk tak szybko nie wroce!!jak na razie to do Elzu daleko nie mam i nawet pociagiem moge jechac heh
 
a czemu nie mozemy zrobic zlot :) mi to wszystko obojetnie gdzie to zalezy od was :)

echooo i zalgol widze ze jestescie z wroclawia he tez mozemy zrobic male spotkanie.
echooo z jakiej dzielnicy mieszkasz, bo zalgol z popowickiej a ja z sępolna.

Nastepna wroclawianka Egrunia :)

Dziewczyny no dajcie znac bo nie bawem bede we wrocku od 6 sierpnia. :):)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny,
z tego co się doczytałam to: Jola1205; Anarien; 85asia; Kasia_B; Inez79; Zuzaneczka; Violett; Martynkka są z Wawy albo okolic. Do mazowieckich ciężarówek dołączam się i ja :-) Czyli jest nas 9 (a tak naprawdę to trzeba nas liczyć podwójnie ;-) to ok 18 ;-) )

W kwestii spotkania,
proponuję 11 września (sobota) godzina 17ta, lokal --> no właśnie nie mam pomysłu :-)
co Wy na to?
 
reklama
Do góry