reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
ja zjadłam 3 pod rząd i trzymało mnie do późnego wieczora, a potem nocą jakieś sensacje miałam i głupie sny - no ewidentnie ciężko mi było:-p Ninka też zrobiła pobudkę przed 2 i koniecznie chciała się do mnie przytulać jak do Kubusia Puchatka swojego - obiema rękoma za głowę - a że mi niewygodnie było, to rozluźniłam uścisk i... zaczeła się jazda; tak się rozpłakała, że jej oboje uspokoić nie mogliśmy!
no, a na spacerze uciekała przed rocznym chlopcem, bo sobie zapamiętała, że ją wczoraj chciał tulić i całować,aż ją wywrócił; więc jak go dziś zobaczyła, to w tył zwrot i ucieczka:-)i mnie zaskoczyła, bo sobie upodobała jakąś panią co przychodzi z dwójką wnuków *(okropnie rozbestwione dzieciaki - dziś mnie dopadły i bez żenady zaczeły wyrywać mi z ręki zabawkę Niny:szok:ale że ja cięta jestem na takie typy to im nie dalam, dopiero jak poprosili;-)) - no i Nina podeszła sobie do tej babci, wzięła ją za rękę i sobie z nią spacerowała po boisku! babka do niej: "chodź pójdziemy, pomachaj mamie" a ta mi pomachała i sobie poszła:-ppierwszy raz taki numer, że nie do mamy, tylko do obcego...
no i widzę, że na naszym osiedlu prawie same chłopaki są! będzie miał Adaś towarzystwo...
 
Hej:-)
Never, fajnie jakby udało się z tą pracą. U nas nie ma czegoś takiego:-(. A powiedz mi, tam ktoś jest kto to wszystko organizuje, jest jakiś plan, czy tylko sala, wyposażenie i mamy same muszą wszystkiego pilnować?

Ja musze się pochwalić, pierwszy raz upiekłam pączki i nawet wyszły:-D.
Młoda jeszcze śpi, więc mam chwilunię na kompa:-D

Andariel, fajnie, ze już zdecydowaliście się na imię:-). Ja nadal nie wiem
 
no, enka, jakoś mi milej teraz mówić do brzuchola: Adasiu niż: Pisiorku;-)kiedy masz połówkowe usg?

sprawdziłam te klubiki i niestety w Pruszkowie nie ma czegoś takiego dla maluchów poniżej 2 roku życia; jest jedynie opcja zostawiania na godziny (za sporą opłatą) w niektórych żłobkach, buuuu;
 
hej, no u nas to dopiero laski startuje, więc póki co mało mam i ciężko to tak wszystko opisać. plany są oczywiście na zajęcia różne, ja tam się piszę na artystyczne, więc się cieszę::) może by się udało.
na razie klubu polegają na tym, że wspólnie bawimy się z dziećmi przy kawce i czymś słodkim i jest naprawdę świetnie:)
 
hej dziewczyny:-D
ja zjadlam tylko 1 bo smaku nie mam:-D

padam na twarz...umylam okna,zrobilam golabki, wysprzatalam mieszkanie i wykapalam trojce:baffled::baffled:
nie dla mnie takie mnaratony:-D
powoadzka z paraca:-D
a reszcie duzo zdrowka:-D
i coraz lepszej pogody:-D:-D:-D
 
Hello hello helloooołłł
Jak mnie tu dawno nie było! No nadrobiłam troszkę główny bo nie lubię nie wiedziec co się dzieje.
Never ja właśnie chciałam tak klub otworzyć ale nie ma lokalu:(
Najbliższy jest 35km od nas.

Deli super że u was ok:) Już wiem co to brak czasu. A jeszcze po powrocie obiad jakiś porządki i szykowanie się na dzień następny iiii oooo naawet nie wiem kiedy na ryj padam.
A Gabi jeszcze chora i od wtorku nie śpi w nocy po 3 godziny i chodzę na rzęsach normalnie. A do cioci ja muszę budzić. I sobie tam śpi 3 godziny więc ciotka jest mega zadowolona z niej. Nawet jak chora to mówi że jej nie marudzi i gdyby nie kaszel i oczy to by nie wiedziała że jest z nią coś nie tak.
Kurcze wiem że chaortycznie pisze ale mała już stęka i musze lecieć.

Iwonko jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Spóźnione ale szczere;)
 
reklama
Witamy się sobotnio :)

Biorę się zaraz za jakieś porządki, bo sajgon mam nieziemski w chacie, no ale co się dziwić, jak małe tornado jest niezastąpione w burzeniu wszelakiego ładu :baffled:
szanowny mężu dogorywa po wczorajszym spotkaniu z ludźmi z pracy (zaległe urodzinowe piwko), a ja się chyba migiem uwinę z tym sprzątaniem, bo pogoda cudna, a prognozy na najbliższe dni nie najlepsze, więc trza korzystac na zapas, zanim wiosna się na dobre zadomowi :dry:

never, fajna sprawa z tym klubikiem! ja też czegos takiego u nas szukałam, ale echo niestety. Sytuacja podobna, jak u Andariel- sa Kluby Malucha & Co. , gdzie dziecia można zostawić za sowitą opłatą jedynie... Super, jakby Ci się plany zrealizowały!
Efe, 1wszy tydz. pracy za Tobą, teraz z każdym dniem będzie już z górki :-) a najważniejsze, że Gabi w dobrych rękach, i zadowolona!
Andariel, widzę, że imię dla dzidziusia wybrane; Adam i mnie się podobać :)
Anet, i jak tam po zakupach? Testujesz juz nowy sprzęcik? ;-)

Dobra, kawa wypita, to lece, bo czasu dziś, jak na lekarstwo!
Miłego weekendu wszystkim!!!!! :-)
 
Do góry