reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
o rany super!!!!!
Basiu gratuluję,już jesteście w 5 na tym świecie,ale extra
szkoda tylko,że wigilie spędzicie w szpitalu,ale za to Nowy Rok przywitacie juz w domku
a ja miałam strasznie zagoniony dzień
i do tego choinkę ubierałam niedawno i padam na ryjek

dziekuję za życzenia i dla innych tez Wesołych Świat
 
Malo sie tu udzielam,nie wiem czy mnie jeszcze kto pamieta :-p ale...
Wielkie gratulejszyn dla Basi!!!niech jej sie dzieciatko zdrowo chowa....

a poza tym ...

Wesolych,spokojnych i rodzinnych Swiat wszystkim!!!pociechy z dzieciaczkow,duzo prezentow i wszystkiego naj! i wszystkiego najlepszego w Nowym 2011 Roku!!!
 
Kochana Basiu gratuluje! Dużo zdrówka dla was!

Każdej z Was życze pogodnych, szczęśliwych, zdrowych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia! D

Ja dziś zrobiłam ok 60 pierogów, rybe po grecku, makowca, sernik i piernik:-D Wiec teraz lece posprzatać w kuchni, umyć sie i spać:-D a jutro jeszcze mnie czekaja racuchy i śledzie:-) i Ł. to wszystko do moich rodziców zawiezie bo sie podzieliłyśmy robotą:-)
A po południu lecimy do teściów i później do moich rodziców i pewnie u nich zostaniemy na noc i na 1 dzień swiat.

Więc jeszcze raz spokojnych i zdrowych świat!
 
basia, gratuluję serdecznie z okazji narodzin Natalki :tak::-)
fajna data urodzin ;-) mój chrześniak też się urodził 23.12 :tak: właśnie byłam dziś u niego na urodzinach :-)

postaram się jeszcze zajrzeć tu jutro :tak: za życzenia dziękujemy :-) i życzymy jeszcze raz zdrowych i miło spędzonych Świąt w gronie rodziny :-)
 
jejku jejku jejku!!! :-D Basiu gratuluję!!!! :-D superandzko że tak szybko poszło :-)

no i...
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!! ZDROWYCH SPOKOJNYCH RADOSNYCH RODZINNYCH ŚWIĄT!!
serdecznie Was ściskamy - cała nasza trójca ;-)
 
:-) JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!
To dopiero święta haha!!!
Mała Jezuska się urodziła:)))) Gratulacje świeżo upieczonej mamie!!!!
rodzinka.jpg
 
reklama
Do góry