reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
dziewczęta! ja się prędko melduję, żeśmy dojechali cali i zdrowi!!! jestem du** nie z tej ziemi, bo Dominiczka dała mi swój numer, który nawet zapisałam na kartce, ale...zostawiłam ją w domu:zawstydzona/y:od rana usiłuję się tutaj z netem połączyć, ale jest to trudne:/
co ja tu widzę - Basia!!! kochana, szybkiego porodu i zdrowej dzidzi!!!
dziewczyny trzymajcie się, ja już tu raczej nie zaglądnę (net);
jeszcze raz Wesołych i spokojnych!!! buziaki!
 
Andariel- dobrze ze dałaś znać bo się o Was martwiłam, rano w tv słyszałam cos o karambolu nocnym na a4
dlatego zaglądam

a tu widzę ze Basia rodzi!
Basia- trzymam kciuki za Ciebie, szybkiego i w miare bezbolesnego rozwiązania, ciesz sie wkrotce bejbolkiem

no i na pewno jeszcze zajrze bo jak nie zajrzeć jak takie rzeczy się dzieją!
buziaki świąteczne
 
Witajcie ;-)
Ja tak intensywnie sprzątałam we wtorek że antenę od netu urwałam ;-) :-D
Mąż przed chwilą naprawił, wchodzę a tu Basia rodzi!!!! Szybkiego i bezbolesnego porodu życzę ;-)
Poczytałam co u Was, dobrze że bez problemów dotarłyście na miejsce!! A ja lecę dalej sprzątać, odezwę się później pewnie zyczenia złożyć ;-)
I dziekuje za już złożone ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hejka

Basiu pamiętasz co mówiłam??? chyba wykrakałam.... bedziesz miec baby pod choinke!!!:-D:-D:-D Wszystkiego dobrego dla Was !!!:-D


Wszystkim sierpniowym mamusiom i ich pociechom, życzymy spokojnych świat, spędzonych w gronie rodzinnym, bogatego gwiazdorka, oraz mocy czarów przy wigilijnym stole!!!!


a oto nasza choinka

1001372.jpg



 
Ostatnia edycja:
O matko jedyna. Basiu trzyma kciuki. Żeby ci szybko i jak najmniej boleśnie poszło. I żebyś szybciutko wróciła z Maleństwem do domu.

Ja korzystając z okazji również Wam kochane życzę spokojnych i wesołych Świąt. Dużżżzzzo prezentów, małego bólu żołądka i samych przyjemności. I żeby wam dzieciaczki zdrowo rosły :):)
 
witam i ja. do swiat wszystko gotowe:D Amelkowna zdrowa my tez:D
zdrowka dla chorowitkow zycze.
Jak wody zaczynają sie sączyć to dziecko juz nie jest chronione przed wszystkimi bakteriami itd, trzeba koniecznie byc juz pod opieką lekarza! tak mi w szpistalu powiedzieli wtedy z Natka. A mi się sączyły dosłownie te wody i faktycznie wszystko sie rozkrecało powoli,ale trzeba jechać,zadnego czekania w domu!
-- no widzisz a mnie sie saczyly i w szpitalu sprawdzali tylko czy wody nie sa zielonkawe i odeslali do domku.wody zaczely odchodzic ok 8 rano 14.07 a pierwsze skurcze zaczely sie po godz 14 a w szpitalu bylam dopiero przed 7 rano nastepnego dnia i urodzilam przed 19:D
ale to byla pierwsza dzidzia a przy drugiej to by mni etak juz nie puscili :)
Basiu zdrowka dla Ciebie i maluszka zycze :*

Wiec ja juz zloze tez zyczenia choc rzadko zagladam moze mnie kto jeszcze pamita?? hihi

600.jpg
 
Hej! Nie wiem, który raz dziś próbują napisać życzenia...
BASIEŃKA trzymam kciuki za łatwy poród!
NATT widzę, po sówaczku, że czekasz na bliźnięta! Podwójne zaskoczenie! Gratulacje!
I więcej się nie odniosę bo nie mam kiedy nadrobić!

Kochane, na te Święta życzę Wam dużo zdrowia i spokoju, żebyście się nie narobiły tylko odpoczęły, żeby Mikołaj trafił w punkt z prezentami i żeby mimo mega wyżerki waga stała w miejscu... a najbardziej to życzę tak po chrześcijańsku żeby to nowo narodzone Dziecię wniosło pokój w Wasze serca. Wesołych Świąt!
 
Dziewczyny kochane.....

Dziś o godzinie 17:45 nasza Basia urodziła Natalkę - 53 cm i 2880g :-)

GRATULACJE dla Basi i zdrówka dla wszystkich :-)
 
reklama
O jejku...alez cudownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Basiula kochana, ściskam Ciebie i natke wirtualnie!!!!!!!
Ja to wiedziałam kiedy wejść na Sierpień:)
Ale ci zazdroszczę teraz.. takiego małego berbecia znowu miec przy sobie..
Święta piękne!!!!:)

Natt, a ty uwazaj na siebie podwójnie


Zdrowych, pogodnych, wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia
a w nowym roku wszelkiej pomyślności i zdrowia. Wszystkim mamom przy nadziei zycze urodzenia zdrowych, ślicznych różowych bobasków:)
Dziękuję Wam dziewczyny za ten cały rok.
Jesteście cudowne!!!!!!!!!!!!!!!

 
Do góry