reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
O nie,nie. Nie zgodze sie z tobą. Przepraszam,ale pracuje w poradni psychologicznej. Co prawda z młodzieża mam mniejszy kontakt,ale są pewne wzorce postepowania z dzieciakami w takim wieku. Stety czy niestety jest tak,ze do 18r.ż. rodzice mają obowiązek utrzymywać swoje dziecko,tzn.: muszą zapewnic mu dach nad glową( co nie oznacza,że musi miec swoj pokój,komputer etc!!!) ,muszą zapewnic mu wyzywienie i edukacje( ale to chyba do 16 r.ż-nie jestem pewna). No,wiec krotko mowią cala reszta to przywileje i jak dzieciak podskakuje zbyt bardzo,to niestety trzeba przywileje obcinać...

natt masz racje, chyba zbyt ogolnie napisalam o jedzeniu; myslalam o smakolykach, dodatkowych rarytasach, np coli, pepsi. po prostu uwazam, ze dzieci, ktore maja nagotowane, posprzatane, uprane nie maja motywacji do zmiany (chociaz nie twierdze sempe, ze Ty tak robisz). ok koncze temat
 
Sempe wyslalam,ale jak by nie doszlo to dawaj znać:)

Anitek, ja sie absolutnie nie chciałam mądrzyć. Mam nadzieje,ze tego tak nie odebrałaś...A to co powyżej napisałąś to święta racja:).
 
ja juz wróciłam ze sklepów.

sempe współczuje problemów!

a ja ostatnio mówiłam że Zosia sie nie przekreca a wczoraj zaczeła i dzisiaj się kręci w tą i z powrotem. już cały duży koc jej rozłożony na podłodze a niedługo to chyba i to bedzie za mało:/
 
Ewelinko a jakie to ciasto??
Ja też na oleju to tylko babkę raczej robiłam:)
Ja myślałam, że może w każdym można tak zamienić jak nie ma się margaryny?
dzień dobry,
O matko ale u was zimno!
My mamy się lepiej, Jagodzie już tak nie leci z nosa, mi zreszta też mniej.
Sempe zazdroszczę ci męża, pozycz go na trochę.
Trzymajcie się ciepło, nie wiem czy będę mieć dzisiaj czas wpadać na kompa, jazda na prawko+ zakupy+porządki, a mała jeszcze śpi z tatą więc nic nie mogę zrobić.
To się Miranda mężem Sempe podzielimy co?
Mój uważa, że zawsze jest czysto i sprzątać nie trzeba:wściekła/y: A mnie szlag trafia i sprzątam te jego porozwalane ciuchy. Ech ....szkoda gadać:-(

My dziś zaliczyliśmy spacer, bo takie piękne słońce za oknem było. Koleżanka potem wpadła na kawę ale bez dzieci bo te "sprzedała". A mieliśmy się socjalizować:(
 
Ostatnia edycja:
my tez juz w domku,rano nawet przyjemnie było,ale teraz powrót to koszmar zamarzlam,a do tego mnie choróbsko łapie i mam katar,a jak u mnie katar to bede rzucac po scianach bo zła chodze
 
kochane męża Wam nie oddam!:-D
własnie poszedł do sklepu bo na wieczór zrobimy sobie sałatke grecką i winko mamy:-) tylko ze ja bez sera bede jesc wiec co to za sałatka:no:

Ala juz spiąca ale przetrzymam ją jeszcze z 20min i do kąpieli a dzis po południu przewijam Mała a on mi kupsko na rekę zrobiła:szok::-D:szok: przyznam ze konsystencja stala i jaka cieplutka była hihihihi

Piwonia zapodaj sobie cos na ten katar koniecznie! przeciez chyba masz sinupret?! ja uzywam czasami teraz na gardlo mam cholinex i tantum verde
 
kochane męża Wam nie oddam!:-D
własnie poszedł do sklepu bo na wieczór zrobimy sobie sałatke grecką i winko mamy:-) tylko ze ja bez sera bede jesc wiec co to za sałatka:no:

Ala juz spiąca ale przetrzymam ją jeszcze z 20min i do kąpieli a dzis po południu przewijam Mała a on mi kupsko na rekę zrobiła:szok::-D:szok: przyznam ze konsystencja stala i jaka cieplutka była hihihihi

Piwonia zapodaj sobie cos na ten katar koniecznie! przeciez chyba masz sinupret?! ja uzywam czasami teraz na gardlo mam cholinex i tantum verde
nie mam,ale jak na razie pije herbatke z 7 ziół taka na wzmocnienie,Rutinoscorbin jem,ale moze jeszcze Euphorbicum sobie zapodam na noc
 
reklama
Do góry