reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Baska,mi tez nie dziala,nie moge zaglosowac.....
Efe,moze masz i racje co do mojego meza,jak by mu poplakala to by sie zaja...a ja glupia baba sie meczylam:baffled:

A tu moja starsza panna w stroju "śniezynki"


 
Ostatnia edycja:
reklama

a ja oddałam głosiki,wystarczy zjechac nizej i pisze To zdjęcie zostało zgłoszone do konkursu fotograficznego. Zobacz galerię.
wejdzcie w to i mozna oddac głosiki

Baska,mi tez nie dziala,nie moge zaglosowac.....
Efe,moze masz i racje co do mojego meza,jak by mu poplakala to by sie zaja...a ja glupia baba sie meczylam:baffled:

A tu moja starsza panna w stroju "śniezynki"



sllicznie ci to wyszło


Efe mówiłam,ze wyniki beda dobre
a moze posiew tez wyjdzie dobry tylko dobrze pobierzcie na niego
 
Ostatnia edycja:
Anet śnieżynka prześliczna
Baśka jak tylko zadziała to będę głosować, zdjęcia super jak zawsze
Miranda, ale przybiera co nieco?

dziękujemy za głosiki
 
Dzieki dziewczyny.....

A ja tez juz zaglosowalam,na Baski dziciaczki i na Deli twoja Oliwke rowniez....
Dzieki Piwonia za podpowiedz,wczesniej jak zagladalam,to nie bylo tej wiadomosci ze zdjecie zgloszone....
 
Witam wszystkie Mamy i proszę o pomoc i rade. Mało udzielam sie na forum ale codziennie Wam tu towarzysze.
Moje pytanie kieruje do doświadczonych Mam. Ola jest moim pierwszysm dzieckiem i od wczoraj daje jej zupke gerbera. Mam wrazenie ze troszke boli ja brzuszek. Jak powinno reagowac dziecko po pierwszych stałych posiłkach? Czy powinnam sie spodziewac wiekszych problemów pokarmowych ? I jaka zazwyczaj kupka towarzyszy przejsciu na stałe pokarmy?.
Zaznaczam ze Olcie prowadze na cycu. Jesli wychodzimy gdzies lub idzie spac to dostaje posiłek z mleka humana 1 plus zagęszczany skrobią.
W ostatnim czasie dziecko zaczęło mi sie budzić od 3 do 5 razy na karmienie w nocy przy czym mała budziła sie tylko raz.
Ola jest dośc sporym dzidziusiem bo ma 4.5 miesiaca waży 8.2 kg i 74/80 cm wzrostu.
Napiszcie co myślicie o tym i podzielcie sie doświadczeniem



pozdrawiam
 
Nie jestem doświadczoną mamusią, ale napisze ci co wiem.
Z tego co czytałam ostatnio dziecko zaczyna nam się budzić częściej w nocy, bo potrzebuje więcej innego pokarmu niż tylko mleko. Samo mleko poprostu nie wystarcza, bo poterzebuje więcej tłuszczy. Dlatego dzieci na (.)(.) wstają częściej w nocy, bo mleko z (.) jest bardziej wartościowsze w nocy i wtedy dziecko nadrabia.
Co do stałych pokarmów to po ich wprowadzeniu kupki są bardziej podobne do naszych nie taka papka jak dotychczas miały.
Co do nowego pokarmu może coś jej zaszkodziło i dlatego bolał brzuszek. Ostatnio chyba iwonka pisała, ze Ale bolał brzusio dobajrze po bananie. Dlatego przy wprowadzaniu nowych rzeczy do jedzenia tak ważne jest by dawać pokarmy pomału i obserwować smyka.
 
Czesc dziewczyny. My dzis bylismy u lekarza:-( Maly ma zawalone oskrzela:-( Ehh tak bradzo mi go szkoda i przykro mi ze musi chorowac. To pierwsza jego choroba- zdolowalam sie i plakac mi sie chce:-:)-( mam nadzieje ze szybko mu przejdzie:-(
aaa i wode w jedym uszku ma:dry::baffled: ale to chyba nic zlego:dry:

Glosy oddane!!!
 
Witam wszystkie Mamy i proszę o pomoc i rade. Mało udzielam sie na forum ale codziennie Wam tu towarzysze.
Moje pytanie kieruje do doświadczonych Mam. Ola jest moim pierwszysm dzieckiem i od wczoraj daje jej zupke gerbera. Mam wrazenie ze troszke boli ja brzuszek. Jak powinno reagowac dziecko po pierwszych stałych posiłkach? Czy powinnam sie spodziewac wiekszych problemów pokarmowych ? I jaka zazwyczaj kupka towarzyszy przejsciu na stałe pokarmy?.
Zaznaczam ze Olcie prowadze na cycu. Jesli wychodzimy gdzies lub idzie spac to dostaje posiłek z mleka humana 1 plus zagęszczany skrobią.
W ostatnim czasie dziecko zaczęło mi sie budzić od 3 do 5 razy na karmienie w nocy przy czym mała budziła sie tylko raz.
Ola jest dośc sporym dzidziusiem bo ma 4.5 miesiaca waży 8.2 kg i 74/80 cm wzrostu.
Napiszcie co myślicie o tym i podzielcie sie doświadczeniem



pozdrawiam
Ze swojego doświadczenia Ci pwiem że dziecko w nocy niekoniecznie budzi sie z głodu, ja mam teraz tak własnie z moją Karolinką, próbowałam już wszystkiego bo myslałam że na noc pierś jej nie wystarcza i dlatego się szybciej budzi i niestety to nie z głodu sie budzi, próbowałam jej dac kaszke , próbowałam mleko z kleikiem i niestety budzi sie w nocy tak samo jak tylko na piersi... widac lubi być blisko mamy :happy2:

Deli głosik oddany :-D
 
reklama
Olenka bardzo mi przykro, pilnuj zeby na plucka nie zlazlo. no i zdrowiejcie.
Tez mowie ze dziecko niekoniecznie z głodu budzi sie w nocy, Mateusz ma 2 lata a nadal sie budzi nie wierze ze z glodu:confused:Po prostu tak ma, zrobie impreze jak przespi pierwsza noc:dry::dry:
 
Do góry