reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Ja jak karmiłam piersią to mogłam brac no-spe ale tylko dwie tabletki na dzień .Raz wzięłam aż 6 za zgodą lekarza z pogotowia i potem miałam ochrzan od pediatry ,że nienormalna jestem.Piłam miętę z rumiankiem troszke pomagało,a przeciwbólowe to tylko na chwile mi pomagały:tak:

no ja ostatnio wziełam 2 no-spy,ale ból przeszedł dopiero po północy,mięte piję codziennie,ale to tez na krótko mi starcza
oj chyba bede zmuszona wybrac sie w końcu do tego lekarza,bo juz nie daje rady,a mecze sie juz dobre dwa miesiące:-:)-:)-(
 
reklama
Hej:-)
Piwonia, współczuję, tak sie męczysz z tym brzuchem:-(.
A ja walczę z katarem. Kicham, prycham, masakra. Oby tylko Julita się nie zaraziła.

Aneczka, pomału się rozpakujecie. Teraz to kupa roboty ale jaka satysfakcja będzie, jak juz siądziecie na gotowym:-)
 
to jutro cos zakupie jeszcze i w aptece podpytam co bym mogła wziaść
jestem po nospie i nadal sie zwijam,kurde jakie to męczące jest:wściekła/y:a kurde nie mam jak wyjsc do lekarza,bo jutro akurat z dziećmi ide:wściekła/y:

A to co to tak Cie trzyma co ?Może cos z jelitami czy z wątrobą .Bo mi to skręciło jelita aż od bólu brzucha głowa bolała ,ze środki przeciwbólowe nie pomagały .
 
Coś o sobie...
No dobrze ;)
Więc jestem z rocznika '89 , ze swoim partnerem razem od ponad 4 lat. Mieszkamy na Śląsku.
Mam za sobą dwie ciąże stracone w 2008roku.
Termin narodzin Sebastiana to wrzesień ale maly postanowił zrobić mi niespodziankę i wyskoczył już w sierpniu, w 37tygodniu :)
 
witam Nyana:tak:

Piwonia - ty sie kobieto lepiej wybierz w koncu do lekarza, bo ten brzuch dlugo Cie boli, najwyzej wejdziesz z dziecmi do gabinetu

Chogata- ciesze sie ze zdrowa juz jestes, ale Cie wymeczylo i to na swieta:-( a jak tam jezyk Ali?
 
reklama
Witam sie pochorobowo .Wszystkiego Naj w tym Nowym Roku;-):-)Spóxnione ale szczere za to .
Aneczka to ciekawie rok się zaczyna od razu od przeprowadzki .Mam nadzieje ,że parę dni i dojdziesz do ładu i składu .Mnie denerwuje już syf jak wracamy z wakacji to pranie ,prasowanie i wogule.Wspóczuje.
Chyba wszystkiego nie nadrobie ,ka zonka zaliczyłam ostatnio bo byłam w Sylwestra z małą na szczepeniu i waży 7,500 i 67 długa i se myśle ,że musze sprawdzić kiedy łóżeczko musze obniżyć bo mam turystyczne i to praktycznie szmata i brezent jest .Czytam instrukcje i co góra jest do 6,5 kg:szok::szok::szok:choroba więc w sobote po sylwestrze jeździłam z mężem po materac ,ale oczywiscie wszędzie inwentura i g ...o nie kupiłam .Teraz mam ale taki dość cieniutki a chcę dla niej grubaśny kupić ,żby jej od podłogi nie ciągneło bo bądx co bądź:-p mała jeszcze jest.Ale na razie nic się nie dzieje z tą górą nic nie trzeszczy mężasty dwa razy sprawdzał:tak:W poniedziałak musze kupić ten materac.
Chogata spokojnie! Moja koleżanka mi swojego rocznego synka wsadziła do łóżeczka jak nie patrzyłam i chłopak sobie z 5 minut jeszcze poskakał i nic nawet nie skrzypnęło. Myślę, żę twoja córeczka jeszcze nie skacze tylko leży więc nie powinno być tak źle;-)

W ogóle to witam:)
Nadrobiłam zaległości ale oczy mi się już kleją i chyba pójdę się poprzytulać do mojego.
Iwonko ja cię nie będę ochrzaniać ale MARSZ DO LEKARZA!!! No ile można się tak męczyć?! Może gastroskopia potrzebna bo masz np. jakąś bakterię (przerabiałam, zżarłam tabletki i mam z głowy) czego tobie życzę.

Cześć Nyana_ Pisz jak najwięcej:)

Dobra dobranoc mówię, bo marznę. Będę jutro rano jak zawsze;D
 
Do góry