reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
Wiesz Malinka cały tydzień w domu siedzę więc jak tylko jest czas to A mnie zabiera :-). Po za tym po za miastem przy małym potoczku i w ciszy bardzo dobrze się wypoczywa. Na drugi raz zabieramy znajomych i robimy ognisko :-).

Oto ja i moja córeczka ;-)
Brzuszek "9 miesiąc"
 
Czesc :-)
Jak tam po świętach??
Brzuchy większe? ::-p
U nas dzis sloneczko w koncu, super pogoda niedlugo na spacer

A z tymi głosami to ja nie wiem, codziennie sie głosuje a tamci widać że jakaś machloja ... :wściekła/y: powinni być zdyskwalifikowani !
Piwonia w Twoje drzewko klikam też, ładnie rośnie :-D

Ja też sikać muszę co chwile,,, czasem mam dość, wysikam się a za 15 min znowu czuję że zaraz trzeba będzie :wściekła/y:
 
E tam Deli, zaraz 9, w 5 zazwyczaj najszybciej brzuszka przybywa, później się zatrzyma;-)
Kocham góry i miałam w planach latem Szczawnicę, ale wygląda na to, że najwcześniej za rok.:-(
 
Aj Deli nie 9 ,w 9 to dopiero będzie kulka .I nie tylko u Ciebie ,ale u wszystkich...Jeszcze jak urodzi się duże dziecko to dobrze bo mniej do zrzucenia ,a jak moja znajoma przytyła 20 kg a synka urodził 2100 g.
 
Aj Deli nie 9 ,w 9 to dopiero będzie kulka .I nie tylko u Ciebie ,ale u wszystkich...Jeszcze jak urodzi się duże dziecko to dobrze bo mniej do zrzucenia ,a jak moja znajoma przytyła 20 kg a synka urodził 2100 g.
Oj to malutki chłopczyk
A kilogramy każdej z nas zostaną do zrzucenia - tylko ciekawe ile :)?
 
reklama
Do góry