reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Cześć dziewczyny :-)
Dzisiaj robiłam badanie na obciążenie glukozą, chciałam odebrać wyniki sama żeby sprawdzić jak wyszły a tu niespodzianka. Nie wydadzą mi tylko przesyłają do mojego ginekologa a szkoda bo wizyta dopiero 28.04.
 
No troszke się poleniłam pazurki z nudów pomalowałam i nie wiem co mam ze sobą zrobić:baffled: krzyżówki nie rozwiązuje bo już mi się mózg zmęczył i oczka bolą....
Oj dziewuszki jak ja bym chciała coś Wam porobić a nie moge-to najgorsze...
Mój w polu sieje a jak przyjedzie będzie jeszcze sprzątał.
 
Gin mi powiedzial zebym sobie Maalox kupila, z tego co wiem u was tez jest, u nas sa tabletki do ssania.
Maalox pomaga (mam nadkwasotę a więc i zgagę od lat a teraz mnie męczyła przez 3 miesiące) ale Reni chyba jest bezpieczniejszy bo nie zawiera glinu - glin bardzo szkodzi na nerki i nie wiem czy również nie na maluszka nerki. Oba środki są takie, ze usuwają to, co już się wytworzyło w żołądku (neutralizują). ale nie zapobiegają nowej nadkwasocie.
Nie lubianym przeze mnie ale niestety skutecznym u mnie środkiem było siemie lnianie - nie zniweluje zgagi która już jest ale po kilku dniach picia tego paskudztwa zgaga przestaje się pojawiać.
 
reklama
Do góry