reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Efe jest za darmo pod warunkiem ze nie jesteś ubezpieczona ja z arkiem jak poród miałam byłam ubezpieczona w zatrudniaku to musiałam , za darmo jak nigdzie nie ubezpieczona, bo składki w tamtym przypadku ktos płaci
 
reklama
No jeszcze słyszałam że dzieci do 18 roku życia mają bezpłatną opiekę zdrowotną. Ale nie sprawdzałam w przepisach. Mogło się zmienić. Teraz też, jak trzeba nie mogę znaleźć tego o bezpłatnej opiece dla kobiet.:wściekła/y: A mój Kochany już jedzie żeby mnie do dr G zabrać. O już jest! To spadam...
 
nie ja nie pracuje tylko moj maz. on ma swoja ksiazeczke ale czekamy juz miesiac az z zusu przysla nam rodzinna legitymacje bo jestem ubezpieczona u meza w pracy ale musze miec ksiazeczke
ja tez nie pracuje tylko moj maz i tez jestem u niego ubezpieczona ale ksiazeczki nie mam tylko zaswiadczenie od jego szefa ze ja i on jestesmy ubezpieczeni.....i tylko z tym zaswiadczeniem chodze do lekarza... bez zadnej ksiazeczki..:baffled:
 
Pa Ewelinka, odezwij sie potem.
Ja za chwile jade do kolezanki, takze tez bede wieczorkiem:-);-)
 
a ja pierwszy raz od kiedy zaszłam w ciaże zdrzemnełam się w dzień...i dalej ide spać....nie wiem co ze mną sie dzieje:baffled: śpiaczka ciazowa mnie dopadła:confused::-)
 
Jaki ze mnie geniusz :-p przywiozłam sobie stetoskop. Bo przeczytałam, że można usłyszeć tętno dzieciaczka tylko nie doczytałam, że dopiero około 6 - 7 miesiąca :sorry2::baffled:.
 
reklama
Do góry