reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Hej dziewczyny wy spadacie spać a ja dopiero was doczytuję,...cały dzień w pracy, po powrocie w domu synek i inne obowiązki...ale zaraz spadam spać bo jutro też cięzki dzień mnei czeka

Kroptusia- a propos twoich obaw co do pracy - a jaką masz umowę? bo nawet jak tymczasową a konczy się po 3cim miesiącu ciąży to nie mogą cie zwolnić - muszą przedłużyć do dnia porodu!!!także zadbaj o zdrówko swoje i dzidzi - praca rzecz nabyta a zwolnic i tak cie nei mogą...

Ja się w ciuchy już żadne normalne nie mieszczę , mam parę rzeczy z poprzedniej ciąży ale spodnie akurat jakieś takie na razie wszystkie za duże, chyba jakieś sobie sprawię na allegro, poprzednio mi się sprawdziło a obok siebie mam sklep ciążowy ale ceny też takie bliżej 2 stówek a tyle mi szkoda :) na allegro sprzedają producenci - chyba - bo dużo taniej mozna..

Życzę wszystkim miłych snów i mam nadzieje przeczytać jutro same dobre wieści :)
 
reklama
:-)Hej dziewczyny, dopisuję się do Was!!!
Całkiem niedawno dowiedziałam się, że będzie wyczekiwana dzidzia...
Pozdrawiam
 
Dobranoc dziewczyny :):tak:

Jutro wcześniej usiądę przy kompie to dłużej sobie poklikamy
Buziaczki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam wszystkie mamusie " prawie o świcie" :-)

Wampirka trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo :tak:, na pewno wszystko będzie dobrze :tak::tak::tak:

Evelina25 witaj w naszym gronie :-)
 
Ewelina 25 witaj!!!! Opowiadaj w którym tc jestes. Ile ma Twoje maleństwo, jak sie czyjesz itp :-)

Koti81 ja to już chyba od 8 tygodnia poginam w portkach ciazowych. Strasznie szybko mi brzusio wyszło. Ibardzo gniotło jak siedziałam. Teraz mam wrażenie, że brzusio lekko przystopowało;-)
 
witam z samego rana

ja jeszcze chodze w kilku swoich ubrankach bo przed ciaza i na poczatku troche schudlam wiec mam luzy ale zaczelam sie juz za czyms rozgladac tylko ze w białymstoku w h&m wisza straszne rzeczy i to bardzo straszne
Koti sklep do ktorego wyslalas link jest super maja naprawde ladne rzeczy pewnie bede sie tam zaopatrywac
milego dnia
Monika
 
reklama
Cześć dziewczyny widzę, że niektóre to poranne ptaszki :) ja jeszcze w łóżku:-D

Ewelina 25
witaj :-)

Koti81 ja swoje pierwsze zakupy też zrobiłam w tym sklepie. Mają super ciuchy.
 
Do góry