reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Dzień dobry :-) To moje początki na forum ... 3 tygodnie temu zobaczyłam "szczęśliwe 2 kreseczki" i należe do już zakochanych w swoich maluszkach Mam :happy: Termin mam koło 7 sierpnia. Już oglądałam w sklepach śpioszki !!!! :-) Gorąco pozdrawiam
 
Femme więc jak nic witaj w gronie sierpniowych mam!!! Wyczekane, wytęsknione i pokochane..nasze dzieciaczki :-D

Emilio tak wtedy powinnaś już zobaczyć i serduszko i to czy będzie to ciąża mnoga. Hmmm niezwykła historia Twa i Twego meża. :tak: Buziaki dla WAS.

Agula Irl witaski miłe..

DiamondMum (Małogosiu) witaj z nami.. w gronie sierpniowych mam!!! Spokojnych miesięcy do rozwiązania życze.. Tobie i nam wszystkim!
 
Witam sie i ja z rana :-)
Gratuluje wszystkim nowym sierpnioweczkom :-)
Emilio u nas tez wszyscy prorokuja bliznieta :-) tym bardziej ze genetycznie mamy jakies tam obciazenia, bynajmniej z mojej strony :-) no ale zobaczymy, ja mysle dokladnie tak samo-wystarczy mi w zupelnosci jedno, byle zdrowe :tak:
Leila 83 mysle ze nie masz co sie martwic na zapas. Moze rzeczywiscie jest za wczesnie, tym bardziej ze nie mialas usg. Widzisz ja mialam, a bylo za wczesnie by zobaczyc fasolke, widoczny byl jedynie pecherzyk... Rozumiem ze Twoj gin badal Cie jedynie ginekologicznie-nie wiem nie znam czy juz powinno byc cos widac... a czy Ty jestes pewna fachowosci tego lekarza ? Moze wybierz sie do innego-dla wlasnego spokoju...
 
Cześć Dziewczyny! Ehhh jak miło zacząć dzień od naszego forum :-)

Aga_irlandia - u ginekologa byłam w 5 tygodniu (licząc od 1 dnia miesiączki). Powiedziała, że nie ma sensu robić USG. Badała mnie tylko i nie mogła jeszcze nic stwierdzić :-( Tak się wystraszyłam, że na drugi dzień zrobiłam jeszcze raz test - wyszedł pozytywny, ale nadal 2-ga kreska była znacznie jaśniejsza od testowej.

To moja pierwsza ciąża i jeszcze bardzo wiele rzeczy nie wiem i trochę panikuję.

Mam do Was pytanko - w którym byłyście tygodniu (licząc od 1 dnia miesiączki) gdy zobaczyłyście cokolwiek na usg? Bowiem zastanawiam się czy ma sens pójscie w następnym tygodniu na badanie. Czy już coś zobaczę. Martwi mnie to, że nie mam żadnych objawów (nawet piersi mnie nie bolą). Czasami tylko w brzuszku coś zakłuje. A jak jest u Was?

pozdrawiam mocno :-)
 
Leila 83- nie martw sie :-) ja takze nie mam zadnych objawow-oprocz sennosci-moglabym spac cala wiecznosc :-) a jesli chodzi o mdlosci, bol piersi, czy jakiekolwiek inne samopoczucie-na szczescie ominelo mnie to szerkoim lukiem- jestesmy szczesciarami, ze przechodzimy ten poczatek ciazy bezobjawowo, nic tylko sie cieszyc :-)

a wlasnie babeczki widzicie juz jakies dodtakowe bonusiki na wadze :-D:tak:??

a co do usg-ja bylam w sobote (5tydz i 4 dz ciazy) i widac bylo jedynie pecherzyk i delikatne zarysy zarodka, ale podobnie jak u kasro byl jeszcze niezmierzalny :-)
Pamietam ze przy Antosi tez na pierwszym usg widzialam jedynie pecherzyk, dopiero w polowie 7 tyg zobaczylam fasolke i uslyszalam serduszko... Tak wiec spokojnie, wszystko jeszcze przed nami :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzień dobry dziewczyny,
ja miałam usg pod koniec 4 tyg, co prawda nie mogłam zbyt wiele rozróżnić ale lekarz pokazał mi pęcherzyk i powiedział, że w tak wczesnym stadium warto zrobić usg, żeby upewnić się że nie jest to ciąża pozamaciczna.
A co do moich objawów to chyba zaczynam czuć się lepiej, co prawda mam lekkie mdłości ale da się wytrzymać, czasami poboli mnie brzuch. Jedynie śpię bardzo dużo (w nocy 10 godzin) i po południu następne 3, inaczej zasnęłabym na stojąco
Leila nie martw się, wszystko będzie ok
Miłego dnia!!!
 
Dzien dobry wszystkim mamom. Nie martw sie Leila83 u mnie doktor zauważyła embrion juz w 6 tyg. słyszałam też jego serduszko. A to że nie masz obiawów to sie po prostu ciesz, należymy do tych szczęśliwych mam które w pełni mogą sie cieszyc ciążą. To też moja pierwsza ciąża i podobnie jak ty mam tysiące pytan ale pani doktor powiedziała że jest naprawde dużo kobiet które przechodzą bezobiawowo tylko sie o nich nie słyszy- bo nie narzekają:wink:.. Tak wiec uszy do góry, wszystko bedzie dobrze. A jeśli naprawde jestes ciekawa czy to to, idz na badanie krwi- ono ci powie na 100% czy jestes w ciąży.

Dzieki dziewczyny za miłe przyjęcie mnie do waszego grona... miłego dnia!:-)
 
Kochane Dziewczyny! Bardzo dziekuję za wsparcie. Jakoś lzej mi się zrobiło po przeczytaniu Waszych postów. Chyba za bardzo panikuję ;-) Może to dlatego, że jeszcze nie widziałam nawet pecherzyka i jakoś trudno mi uwierzyć, że w ogole jestem w ciąży :-) No i w dodatku ten brak objawow. Zaczelam sie martwić, ze moze dzidziuś się nie rozwija. Wiem że to głupie, ale jak człowiek siedzi prawie cały dzień sam w domu, w dodatku choruje, to mu głupie i pesymistyczne myśli do głowy przychodzą. Cale szczescie niedlugo wracam do pracy i bede miala zajęcie :-)

Jescze raz dzięki :happy: Miłego dzionka!
 
reklama
Ja też mam cały czas ochotę na sen :-) Nawet na zakupach w markecie potrafie ledwo iść, bo akurat Dzidzia powoduje ze hormony tak na mnie działają że głónym objawem jest zmęczenie i sennność. Do tego mdłości i ból głowy również bardzo czesto. Ale teraz, gdy wiem ze to ogromna radość te objawy cieszą mnie bo czuję że rośnie we mnie moje Maleństwo. Za 3 dni zobaczę się z Narzeczonym :-) Dowiedział się przez telefon ... A teraz nareszczie będziemy cieszyć się razem :-) 29 mam USG to będzie połowa 9 tygodnia :happy: Razem zobaczymy Owoc Naszej Miłości :-)
 
Do góry