reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Mika tak jak na suwaczku 15tydz 5 dzien, albo wg ostatniego usg 16t1dz. Roznica niewielka... no ale to juz moja II ciaza:baffled: w I poczulam pierwszy raz Toske w 19 tyg...Gdyby szacowac ze teraz mialabym poczuc 2 tyg szybciej, to do konca tyg mam czas :-) i na to licze!
oj to masz ciut czasu, [poza tym ciąza ciązy nie równa... ja jestem w 3 i tez jeszcze nie czuje a to mój 17 tydz:wściekła/y:
 
reklama
:-) Dzień dobry
dziś na szczęście bez bólu, choć nad ranem jeszcze trzymało
Piwonia, teraz już tylko dobre wiadomości.
Andziaa, Piwonii piszesz, że będzie dobrze, a u Ciebie , to co? Niby dlaczego ma być inzczej?Też musi być ok!
Malinka- wyściskałabym wszystkie 8.;-)Uwielbiam zwierzęta.
 
Mika nawet nie wiesz jak mnie pocieszylas:tak::-D normalnie bym Cie wysciskala, ale w zwiazku z tym ze mamy troszke daleko to sciskam wirtualnie:tak::-)
Chociaz jedna, ktora nie czuje jeszcze ruchow w dodtaku w kolejnej ciazy-oczywiscie zycze Ci z calego serca abys jak najszybciej poczula swoja Kruszynke bo to wspaniale doznania, ale na chwile obecna jakos mi razniej z mysla ze nie jestem sama :tak:;-)
majaam tak tak wiem, jestem wielce niekonsekwentna :-) ale po tym co przeszlam to i tak podziwiam siebie za tak ogromne poklady pozytwynych mysli :-) wiec nie gniewajcie sie jak czasem dopadnie mnie maly straszek-tego chyba nie da sie uniknkac:baffled:

wracam do tego nieszczesnego paracetamolu i mojego okropnego bolu zeba-a wiec myslicie ze jak wzielam 3 tabletki to nie zaszkodzilamDzidzi ?
 
witam serdecznie:)
nie do wiary spałąm do 9!!!!!!!!a zawsze 5 już sniadanie wcinałam:)
niedośc że się wyspałam to jeszcze spoko się czuje:)
chyba bedzie dobry dzień:)
 
andziaa no to ja cie tez pociesze,bo ja tez nie czuje jeszcze ruchów ,czasami mi sie tylko wydaje,ze to chyba to,ale z poprzednich pamietam inne uczucie wiec czekam na cos konkretnego
 
Mika nawet nie wiesz jak mnie pocieszylas:tak::-D normalnie bym Cie wysciskala, ale w zwiazku z tym ze mamy troszke daleko to sciskam wirtualnie:tak::-)
Chociaz jedna, ktora nie czuje jeszcze ruchow w dodtaku w kolejnej ciazy-oczywiscie zycze Ci z calego serca abys jak najszybciej poczula swoja Kruszynke bo to wspaniale doznania, ale na chwile obecna jakos mi razniej z mysla ze nie jestem sama :tak:;-)
majaam tak tak wiem, jestem wielce niekonsekwentna :-) ale po tym co przeszlam to i tak podziwiam siebie za tak ogromne poklady pozytwynych mysli :-) wiec nie gniewajcie sie jak czasem dopadnie mnie maly straszek-tego chyba nie da sie uniknkac:baffled:

wracam do tego nieszczesnego paracetamolu i mojego okropnego bolu zeba-a wiec myslicie ze jak wzielam 3 tabletki to nie zaszkodzilamDzidzi ?
To super :)) ja tez nie jestem sama :) ściskam Ciebie równiez :) a ja tak myslę że nie czuję jeszcze bo nie jestem chuderlakiem... a takim zawsze wiatr w oczy hihii :wściekła/y:
 
reklama
Mika nawet nie wiesz jak mnie pocieszylas:tak::-D normalnie bym Cie wysciskala, ale w zwiazku z tym ze mamy troszke daleko to sciskam wirtualnie:tak::-)
Chociaz jedna, ktora nie czuje jeszcze ruchow w dodtaku w kolejnej ciazy-oczywiscie zycze Ci z calego serca abys jak najszybciej poczula swoja Kruszynke bo to wspaniale doznania, ale na chwile obecna jakos mi razniej z mysla ze nie jestem sama :tak:;-)
majaam tak tak wiem, jestem wielce niekonsekwentna :-) ale po tym co przeszlam to i tak podziwiam siebie za tak ogromne poklady pozytwynych mysli :-) wiec nie gniewajcie sie jak czasem dopadnie mnie maly straszek-tego chyba nie da sie uniknkac:baffled:

wracam do tego nieszczesnego paracetamolu i mojego okropnego bolu zeba-a wiec myslicie ze jak wzielam 3 tabletki to nie zaszkodzilamDzidzi ?
a z tym paracetamolem ciut przegięłaś... miejmy nadzieje że bez konsekwencji
 
Do góry