reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
Franek graaaatki :)) :* lewa prawa lewa prawa i niedługo popędzi :-)
lece bo obiad na gazie
kurde muszę się odwyknąć od foruma trochę bo niedobrze tak tu zaglądam co chwila i latam jak guupia potem i nie wyrabiam ;p
 
yh, ale mi cisnienie skoczyło. Wypowiedziałam się na szybko w dyskusji, zaraz krasnal sie obudzi

jesssuuu jak ja uwielbiam te godzine w ciągu dnia, gdy on spi:) nie przeszkadza mi nawet ze wtedy przy garach stoję:)
 
Franiowa, czytałam ten wątek, nieźle nieźle , a doczytałaś już jak Ci ta dziewczyna odpowiedziała (nie pamiętam nicku)?
kurza tfasz, idę na spacer z młodym bośmy się zasiedzieli!
Chogata Ty też tu? :p
ja nie mogę mam sekundę to wlezę tu nawet doczytać nie zdążę ale wzlezę ech!
 
żebyś ty kobito wiedziała, jakiego ty mi ćwieka zabiłaś!!!!
Jak to przeczytałam pomyslałam o biegunce..
potem...ale jak kupa na strych:szok:




Ale zanim to zrobię, coś wam chciałam dziewczyny pokazać.
Bo kibicujecie nam, bo baaaaardzo duzo dla tego kurdupelka zrobiłyscie,
bo...saaaaame wiecie

Dzisiaj po południu:

2n0AlhKCInvrjZrfXX.jpg
He,he..aga,ale sie usmialam z twojego posta...ale nie sadzilam ze ktos tak to odbierze,jak sie szybko pisze i nie zastanowi to tak wychodzi...a mi chodzilo o "kupke ubran":-D:-D:-D

a co do Franiula,to zuch chlopak,zawsze w niego wierzylam i nadal kciukasy trzymam za postepy!!!:tak:;-)

Anet super że Kropcia odzyskuje apetycik, ciesze sie bardzo

noo i jeszcze mały edit: zaczełam piąty miesiąc, już prawie połowa, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :szok:
Dzieki za pamiec o moje j Kropci...caluski dla was:tak:
a gratki za 5 miesiac....faktycznie druga ciaza szybko leci....ale w moim przypadku za duza roznica byla,bo jakos tak szybko jak wam mi nie zlecialo...hi,hi....:laugh2:
Ja dzis jestem dumna z siebie bo posprzątałam balkon, chate ,obiad ugotowałam z dwóch dań ,prasowanie zrobiłam ,pranko ,w szafach poukładałam jeszcze na zakupy miałam czas i spacer z Alką.Przy męczacym mnie przesileniu wiosennym to mega wyczyn (prosze sie nie smiac).Normalnie mimo ,że wypijam 3 kawy dziennie to od 15 do 20-21 nie funkcjonuję normalnie ,oczy mi sie zamykaja i non stop mi duszno albo słabo.
Chogata,to ja bym chciala miec takie przesielenia jak ty,ja polowe tego czasem nie zrobie w jeden dzien.....ehhhhhhhhhh
kurde muszę się odwyknąć od foruma trochę bo niedobrze tak tu zaglądam co chwila i latam jak guupia potem i nie wyrabiam ;p
O...ja tez tak mam...:-D:-D:-D


Witam laski,znow na szybko wpadlam,bo juz slysze ze panny w drugim pokoju jakas wojne tocza:baffled:...wiec musze zaraz interweniowac:tak:
Ja od wczorajszego wieczora neta nie mialam(jakas awaria w serwerze Orange)...ale bol!!!!!!!! bosze chyba sie uzaleznilam:szok:....az z tego wszystkiego dzis tak glupio mi kawe sie pilo,bo mie przed kompem:-D:-D:-D...no i obiad na czas zrobiony:laugh2:
 
Ale smieszny ten moj synek :-D, kreci sie w kolko tak dlugo az upadnie, lezy i sie smieje :-D. Musze nakrecic film i wkleic Wam tu jak cwiczy do olimpiady i potem sam jeszcze sobie bije brawo :tak:

Franiowa mam nadzieje, ze sie nie pogniewasz, powinnam byla Ciebie najpierw zapytac w zasadzie........ ale nerw mnie poniosl na ta amnio psychopatke i napisalam tam pare slow, miedzy innymi, ze Ciebie znam i wiem jak ciezko w Polsce zgromadzic fundusze na niezbedne dla Franuli lekarstwa i turnusy. Babon sie wymadrza, a sama mieszka w UK, wszystko ma za darmo i bez proszenia, bo tu sie nalezy...... Zajrzyj i jesli nie bedzie Ci sie podobalo to usune
 
Maggie, własnie przeczytałam i odpowiedziałam jej.

Alex
, gdzież tam mam się gniewać:) Znajomośc z Tobą to ...ehm... nobilitacja:)
A laska ma problemy... Napawdę..
Strasznie podniosła mi ciśnienie tym ocenianiem dziewczyn. ZD naprawde nie jest końcem świata, ale amnio nie wykazuje tylko ZD. Opisałam tam przypadek mojej koleżanki. Jej zycie to naprawde udręka.. Jej i dziecka.. Jexdzimy razem na turnusy, ona nawet zjeźć posiłku nie może spokojnie bo mały przez to bujanie obija sobie głowe, boli go wiec piszczy cały czas..dzien i noc.. boli wiec wyrywa sobie włosy.. Koszmar nie do opisania po prostu... Jak można ocenic kobiete, która wie, że urodzi dziecko z zespołem wad wrodzonych???? Jak???? Szkoda gadac..
 
Franiowa ta przyjaciolka, o ktorej tam tez napisalam, ma dziecko w podobnym stanie, taka 12-sto letnia roslinke, ktora wogole nic sama. I maz sq......yn ja strasznie psychicznie i fizycznie torturowal, ze to jej wina az w koncu odszedl. Cale szczescie, ze mogla tu przyjechac, dostala panstwowe mieszkanie na parterze, Ala chodzi do szkoly, maja zasilki, z ktorych moga godnie zyc, bo Aga nie moze pracowac. Probowala pojsc do pracy klilka razy ale po krotkim czasie zawsze jej dziekowano, bo ze szkoly czesto dzwonili,zeby Alke zabrac, bo miala napady padaczki. Poza tym przy niej trzeba czuwac tez w nocy, co kilka godzin podawac plyny przez dziurke z rurka w brzuchu, bo nie moze przelykac....itp......

Nienawidze takich bab jak ta wariatka, ktora najchetniej ukrzyzowalaby kazdego kto ma inne niz ona zdanie i wogole nie slucha co sie do niej mowi.

Poza tym przekreca fakty, bo ta Ania napisala wczesniej, ze ten dzieciaczek rozne mial schorzenia. A tak wogole to cokolwiek by to nie bylo nie jej sprawa i tyle. Korci mnie, zeby tam wlezc i poczytac co inne babki pisza ale nie chce mi sie banialukow tego babona czytac. Zreszta mam wrazenie, ze jesli tak dalej pojdzie, to watek umrze smiercia naturalna, bo nikt tego nie zaakceptuje oprocz jej podobnych potworow, ktorych na szczescie nie ma tak wielu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No masz rację. Ostatnich kilka postów to ty, ja , ta kacha i wreszcie odezwała sie moderatorka:)
kto bedzie chciał pisac, jeśli tylko napisze, ze zastanawia się czy..? Ja przedstawiłam swoje stanowisko w ostatnim poscie. Tak naprawde uważam.
Idę teraz cos zjesć:)
 
Do góry