reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
jestem i ja na nk świetny pomysł
a póki co idę spać bo u mnie w domu zaczyna choróbsko grasować, zaatakowało mojego M i mamę, musimy się z Szymciem bronić:wściekła/y::szok:
spokojnej i przespanej nocy życze Wam wszystkim no i sobie :-)
papapapapapapa
 
Kasia- dzieki troche mnie uspokoiłaś :) dopiero co niedawno młody zasnął, jeszcze sobie popłakał i ze ssaniem ma problemy- łapie i puszcza i płacze-mam n=wiec nadzieje że to ząbki a nie żadne inne świństwo....
za nami bardzo cieżki dzien bo jeszcze Karol jakis zakatarzony i w dzień przysnął i teraz jeszcze nie śpi :( no ale kończe marudzic z nadzieja że jutro będzie lepiej...
Oby nie uszko Baśka ale przy ząbkowaniu tez podobe objawy biedne te nasze dzieciaki nie maja jak powiedziec co boli:baffled:
Piwonia wez sie w garsc i nie choruj nie musisz być solidarna z dziećmi:sorry2:

Efe daj znac jak idzie walka z Gabi i ()():tak:Trzymam za was kciuki:tak:
tez sie pozegnam jeszcze chwile posiedze ale moze cos w TV obejrze musze palić w piecu bo wszystko z komina wywiewa. Swoja droga niezła zadyma na dworzu jak tak dalej bedzie sypać to nas do rana zawieje:baffled:A poniedzieli znów zapowiadaja silne mrozy. Masakra
Dobranoc i dobrej nocy wszystkim
 
ja tez dobranoc mowie wiec:tak:
a jeszcze chcialam Basi zyczyc sto lat w szczesciu z okazji urodzin:-)
pogratulowac Muszyniane byc moze blizniakow:tak:
Maggie dopingowac w pisaniu pracy
Zyczyc spokojnej nocy Bartusiowi- moze to jednak zabkowanie sie zaczyna?
no i zeby Was nie zasypalo
u mnie tez bialo i wozek to dzis targalam a nie pchalam
Adalek moj kochany jakis marudny, niejadek i spac nie moze - znow mielismy trudny dzien, kurcze - moze mu wiecej zebow wychodzi?
z ta "pozytywna i optytmistyczna" mysla ide na inne watki
 
Witam jako pierwsza.
Cały czas same w domku, ale we wtorek mój M wraca na stałe że tak powiem.O dziwo bez niego mam więcej czasu i więcej moge zrobić.
Maggie ja to wogóle cię podziwiam że piszesz ta pracę.
Mewa twój marudek biedny, nie wiem czemu dzieci nie rodza się z zębami. Może żeby mamy nie gryźc po cyciach?
Moja jeszcze nie ma, ale ()() mi odpadają, tak ściska w swojej szczęce bezzębnej.
 
Dziń dybry:-D
oj ale nas zasypało przed domem śniegu po kolana a za po pas!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok:
Mój jeździ już ciągnikiem po wiosce żeby odgarnąć o jutro do pracy to marne szanse żeby wyjechał jak tak zasypie,a pracuje w firma która znajduje się w lesie i tam nikt nie odśnieża!!!:szok:a jak u was też zasypało???
Mały ładnie spał w nocy tylko 3 razy się budził a i tak pampers nie wytrzymał 4h i się znowu pomoczył:baffled:
 
reklama
Do góry