reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Hej!
Ja mam dziś fatalny dzień - ale głupich nie szkoda sama jestem sobie winna... Wczoraj teść zabrał mi Anielkę więc postanowiłam wykorzystać okazję i zrobiłam porządki - dziś nie mogę się poruszać. Przeraźliwie boli mnie spojenie łonowe do tego mam takie wrażenie jakby brzuch ważył mi 100 kg, co chwila się spina...:baffled:
 
reklama
oj mju chyba nie chcesz być następna??!!

ANIA a to mogą być symptomy? Bo ja poród z Anielą to miałam wywoływany i nie mam zielonego pojęcia jak to się naturalnie zaczyna...:baffled::szok::baffled:

Przeczytałam opis Twojego porodu - DZIELNA DZIEWCZYNA jesteś :) Tego łyżeczkowania na żywca nie zazdroszczę no i mąż się spisał - ale najważniejsze, że Juleczka cała i zdrowa już z Wami :)))))))))
 
Ostatnia edycja:
Mju nie wydaje mi sie zeby to byly symptomy ja tez jak troche popracuje za duzo mam identyczne objawy jak ty:tak::tak:[/FONT]
 
Witam sie wieczorkiem,padam dzis,ten upal mnie wykancza....


ANIA a to mogą być symptomy? Bo ja poród z Anielą to miałam wywoływany i nie mam zielonego pojęcia jak to się naturalnie zaczyna...:baffled::szok::baffled:

Przeczytałam opis Twojego porodu - DZIELNA DZIEWCZYNA jesteś :) Tego łyżeczkowania na żywca nie zazdroszczę no i mąż się spisał - ale najważniejsze, że Juleczka cała i zdrowa już z Wami :)))))))))
MJU- to tak jak ja ,tez mialam porod wywolywany z Gosia i nie wiem co mnie teraz moze czekac,czy samo sie zacznie(i na czym to bedzie polegalo...hi,hi....) czy znow przenosze i beda wywolywac....:baffled:

Aneczka tez czytalam twoj opis porodu,no dzielna kobitka jestes....fajnie ci ze juz masz swoja Julcie w domciu....:-)

Dzis dlugo z wami nie posiedze ,bo cos strasznie zmeczona jestem.....wiec zycze dobrej nocki....zajze jutro....pa!!!
 
Ostatnia edycja:
U mnie przed chwilką wielka ulewa i burza ale za to świeże powietrze.
Jestem wykonczona całym dniem...w sumie to nie mam siły na poród :-D:baffled::happy:
 
u mnie duchota na maksa aż mam plecy mokre:(
współczuję wam że w taką pogodę z dolegliwościami walczycie:(
ja właśnie obejrzałam sobie doktorka i mykam o kanałach póki mała się nie budzi na karmienie przed snem dłuższym;p
dobrej nocy brzuchatki i proszę bez nocnych akcji:)
dobrze już masz, bo bez brzuszka...
Dobranoc, spokojnej nocy Anka :tak:
 
reklama
Wpadłam na chwilkę powiedzieć dobranoc.
Upał mnie wykańcza i już chce te weekendowe ochłodzenie! Spuchłam na maksa. Od rana mnie trzyma i nie chce przejść. Nawet leżenie z nogami u góry nie pomaga. Mam przez to zrypany humor.
Oby jutro było lepiej. Mam nadzieję, że ten deszcz spod Poznania i do mnie dotrze Mika? Dmuchnij go tutaj, co?
Dobranoc
 

Załączniki

  • Tare Panda Tiger.gif
    Tare Panda Tiger.gif
    3 KB · Wyświetleń: 59
Do góry