reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
Deli - najwazniejsze ze sie dobrze bawilas i milo spedzilas czas. Korzystaj poki mozna ;-) za kilka tygodni nie bedzie ci sie chcialo nigdzie wyjsc a potem.. potem to nie bedziesz mogla przez jakis czas :-D:-D:-D
 
Witam Dziewczyny... jak tam majowy weekend ja powolutku wykluwam się z domku ale zanim nadrobię moje forumowe zaległości mam pytanko do wtajemniczonych już Mam.
Mieszkam w Irlandii i nie mam jak uczęszczać na szkołę rodzenia i ostatnio zaczęłam panikować że sobie nie poradzę i wogule nie wiem o co chozi? :) blee czy ktoś mógłby napisać co powinna robić rodząca kobieta? pliss na co zwrócić uwagę podczas parcia etc... będę dźwięczna

Ps : Trzymam Kciuki Aga Irlandia


Pozdrawiam Gosia
Syrena, pogrzeb na necie, napewno znajdziesz jakies filmiki instruktarzowe.
 
reklama
Aga - wspolczuje tego lezenia. Ja pierwsze kilka tygodni zwolnienia mialam lezace, po kilku dniach dostawalam swira... nie dosc, ze nie chce sie lezec, to jeszcze strach, ze jak sie cos zrobi to sie zaszkodzi brzdacowi...

Trzymaj sie Aga!
 
Do góry