reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
no nic........bede musiala powiedziec bo ubezpieczenie na ta taksowke co bede nia jedzic jest bardzo drogie.....i wole byc fair......nie moge przewidziec czy akurat do konca ciazy tak pozostanie i bede sie dobrze czula
 
ja czekam na mojego wraca z delegacji i udało mu sie wyrobic o logicznej porze,bo sie śmiałam,ze go do chałpy nie wpuszcze jak mi w piątek przyjedzie zamiast dzisiaj
jeszcze dzisiaj dowiedziałam sie,że koleżanki teść zmarł na marskość watroby i zastanawiamy sie czy uda sie załatwic pogrzeb na sobote
to kijowo smierc przed swietami:szok::no:
moze sie uda:-(
 
no nic........bede musiala powiedziec bo ubezpieczenie na ta taksowke co bede nia jedzic jest bardzo drogie.....i wole byc fair......nie moge przewidziec czy akurat do konca ciazy tak pozostanie i bede sie dobrze czula
zgadzam sie z tobą,moze akurat pójda ci na ręke i pozwolą popracowac kilka miesiecy,a jak nie to nagrasz sobie robote po porodzie
 
reklama
Do góry