reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

No laski ja juz spadam....maz sie drze ze dlugo juz siedze....
Jutro zajze z rana bo do pracy nie ide...
A dzidzius szaleje w brzuszku,dostal kolacje i sie wscieka...hi,hi....
 
reklama
Coś mi szwankuje komputer albo internet. Nie chciało się wysłać a potem dwa razy się wysłało. znowu o 21-wszej mam ochotę na kawę. wczoraj poszliśmy spać o 3 nad ranem, bo zachciało mi się rozmów nocnych. wyszło na to, że się nienawidzimy ale kochamy. rrrrany. bredzę dziś na prawdę. macie czasem poczucie, że w mózgu zamiast białej i szarej masy jest sieczka? nic nie piłam a nie mogę się skupić. idę do moje synka i zaraz wrócę ale mam ochotę go przytulić. wybaczcie mi moje dzisiejsze abstrakcje. po prostu odlot bez wspomagaczy mam w głowie.
 
Coś mi szwankuje komputer albo internet. Nie chciało się wysłać a potem dwa razy się wysłało. znowu o 21-wszej mam ochotę na kawę. wczoraj poszliśmy spać o 3 nad ranem, bo zachciało mi się rozmów nocnych. wyszło na to, że się nienawidzimy ale kochamy. rrrrany. bredzę dziś na prawdę. macie czasem poczucie, że w mózgu zamiast białej i szarej masy jest sieczka? nic nie piłam a nie mogę się skupić. idę do moje synka i zaraz wrócę ale mam ochotę go przytulić. wybaczcie mi moje dzisiejsze abstrakcje. po prostu odlot bez wspomagaczy mam w głowie.
kobietko tez mam takie odchyly:-D:-D:-D:-D
uwierz nie jestes sama:-D;-);-);-);-)
 
reklama
Do góry