reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
jejku wreszcie przebrnęłam przez te posty, macvie normalnie maszyny do pisania w rękach
widzę że główny temat nadal płeć, ja chce DZIEWCZYNKE ale czuje że mieszka tam chłopiec, no trudno może być i tak, wiadomo, oby było zdrowe, a poza tym pierwsze więc może być i tak
piszecie o jakimś nowym wątku, muszę go poszukać tylko czy znajde:-) bo w tym to nie jestem dobra, a no i o jakiś listach piszecie i w ogóle , ja też chce taką mieć:zawstydzona/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ale maly kopie... az mnie brzuch boli:-D

komp mi sie zawiesza...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

przed Housem pojde sie wykapac... ale sie wymocze:-D:-D:-D chcialam rodzic w wodzie ale u nas nic takiego nie ma:no:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry