reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Oki laseczki idę obiad nakładać, bo mój Kochany już tuż tuż:) Miłego popołudnia. Ja może wieczorkiem wpadnę! Ups... hihi fajnie to brzmi...:]
 
Dziewczyny zaczełam zarabiać dostałam 270 zł z KRUS-u za zwolnienie (to za miesiąc)ale poszaleje :rofl2:no ale zawsze coś za 3 miesiące płace im prawie 300zł!Więc się opłacało namówić lekarke do wypisania zwolnienia:-D
Uciekam będe jutro albo wieczorkiem zobacze co u Was.PAPA
 
Dziewczyny zaczełam zarabiać dostałam 270 zł z KRUS-u za zwolnienie (to za miesiąc)ale poszaleje :rofl2:no ale zawsze coś za 3 miesiące płace im prawie 300zł!Więc się opłacało namówić lekarke do wypisania zwolnienia:-D
Uciekam będe jutro albo wieczorkiem zobacze co u Was.PAPA
No KRUS jak ma cos dac to faktycznie sie postara co to za pieniadze w ogole:szok:No ale fakt zawsze to cos, dobrze ze za urodzenie troche wiecej daja:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
a ja mam dzis calkiem ladna pogode, tylko zimny wiatr wieje niestety. Ale przyjemnie jest popatrzec przez okno jak sloneczko swieci. Od razu lepszy nastroj mam

Kasiu szkoda mi twojego synka ze jednak musi brac antybiotyk. Ale z drugiej strony to mniejsze zlo niz np zapalenie pluc... Moze sie biedulek wychoruje jak jest malutki, a jak podrosnie to bedzie okaz zdrowia!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry