reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
no katerinka moze cos z tego faktycznie bedzie??
ja sie dziewczyny zbieram spac bo juz zasypiam przed kompem
ciekawe co z anowi nic dzisiaj nie pisała hmm
dobranoc:))
 
Dlaczego na chwile byloby? Może nie na chwilę. Ktoś mi powiedzial, że jak facet zwiąże się z taką kobietą z dzieckiem to może jest wart coś więcej, bo musi byc dobrym czlowiekiem
 
ja dzis tak snu brak,
co moze byc wart skoro wiedzial co przeszlam z mala a zostawil mnie w ciazy daj spokoj,gu,,, prawda,chociaz wiesz nie tacy sa wszyscy ale nam sie kurna trafilo wszystkim
 
Ostatnia edycja:
No tak, faktycznie, zapomnialam że Ty wiążąc sie mialaś już dzidzie z poprzedniego związku. I zostawil Cię kolejny. A już tak się pocieszalam, że jeszcze spotkam kogoś wartościowego i uloże sobie życie, że może to nie jest tak, że już je sobie zmarnowalam... :(
 
ale ty nie mniej podejscia ze sobie zmarnowalac daj spokoj,ja sie sama z mala podniosam to teraz tez dam rade,tzreba sobie przede wszytkim udowodnic ze jestesmy silne i kochane,ja tam czekam na mojegop ksiecia z bajki;-)
 
reklama
Och, powiem Ci że ja tak bardzo marzę o tym księciu :) ja jestem taką kobietą, że nie potrafię być sama, niestety, to niedobrze. I już tęsknię za tym żeby zasypiać i budzić sie przy kimś, czuć cieplo, prowadzić takie wspolne życie...
 
Do góry