reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

witajcie w niedziele,jakas taka atmosfera przez ten pogrzeb a ja mam lenia dzis.podgrzewalam marchewke w mikrofali i juz dawno mialam ja porzadnie wyszorowac i dzisiaja marchwe mi sie rozprysla po calej mikrofali ,corcia miala ubaw a ja szorowalam i a diabla nie chcialo zejsc,to mam za moje lenistwo i zwlekanie:)
bezsenna wiesz szanse mozna dac ale ile mozna,nie zapominaj ze jest jeszcze corcia ktora to musi ogladac,a ja nie bede tolerowac ze on sobie przyjdzie kiedy chce ,albo chce miec kontak z synem albo nie po drugie kubus wogole nie czuje ze to jego ojciec,nawet sie do niego nie smieje jak on przychodzi a robil to bardzo rzaadko odkad urzadzal fochy,kubus na widok jego taty -czyli dziadka smieje sie jak szalony a na tate zero entuzjazmu,wiec on ma to na swoje zyczenie a nie inaczej .
a widzisz ile tolerowalam i znosilam rzeczy dla corci zeby mieli kontakt i tak mi sie kutas teraz odplaca,mozna byc dobrym ale do czasu ...
a co do kubusia i spania,kapie go teraz pzred 20 cyca i idzie spac i dopiero nad ranem sie budzi i nie wiem od czego to zalezy:)
a przed kapiela wyglupiam sie z dziecmi tak ze oni juz sily nie maja i to moze tez swoje robi a ja wtedy juz mam chwile dla siebie spokoju..
przyszla mama ja tez jak bym wrocila do pracy to pewnie juz bym wcale nie karmila,taki system pracy i godziny ze moglabym zapomiec
a co ty teraz tam na swoim stanowiskurobisz? moze nie jestes zadwolona bo maluszka zostawiasz w domu a wtedy sie mysli za duzo ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie!

Przed chwilą nakarmiłam Wiktorię, więc powinnam mieć chwilę dla siebie :-) Siostra poszła z córką do kościoła a my siedzimy i się byczymy. Po obiadku chyba na spacerek jakiś pójdziemy bo szkoda siedzieć w domu kiedy za oknem tak ładnie słoneczko świeci. Jakiś mały dół mnie dzisiaj złapał , więc zajadam się słodyczami :-) Muszę znaleźć lepszy sposób na poprawianie sobie nastroju. Jeszcze znalazłam jego zdjęcie przypadkiem a myślałam, że już dawno pozbyłam się wszystkiego co z nim związane ... :-/ Muszę się wziąć w garść bo już sama nie mogę ze sobą wytrzymać. W pracy nie chcą mi wystawić zaświadczenia, że kończy mi się umowa :-/ Mądre głowy nawet nie potrafią urlopu wyliczyć już nie wspominając o zaświadczeniu o zarobkach. Naprawdę nie wiem co oni poza siedzeniem na necie tam robią. Kończę narzekanie i idę się pobawić z moją Śmieszką :-)
 
A mnie dzisiaj dopadl wirus mojej corci,masakra, ledwo zyje...raz zaliczylam omdlenie na schodach, taka jestem slaba, a wszystko co zjem albo wypije moj zoladek odrzuca..WYbaczcie, nie mam sily dzisiaj odpisac wszystkim, Adka wyslij mi na priv swojego maila, bedzie mi latwiej wyslac te materialy. Mieszkam do konca kwietnia na Jagodnie, a potem na Gaju kolo Ferio.
Ide robic za zwloki dalej...
 
carla jak dobrze pamietam studiujesz europeistyke. moge prosic o pomoc?moze moglabys mi na meila wyslac jakis ogolny zarys info o dostepnych funduszach europejskich UE. jak masz jakis budzet do projektu to tez mi prosze wyslij.

a i jak pamietasz to podpowiedz jeszcze z jakich organizacji mozna sie starac o dofinansowania. tzw konkursy. chodzi o organizacje szkolen,
jutro mam rozmowe kwalifikacyjna. praca marzen moich (jestem po podobnym kierunku jak ty). chcialam sie dobrze przygotowac ale przy martynie to ciezko.
a i jaka fajna kase proponuja. zobaczymy co jutro bedzie.

na priva wysle moj mail i gg. odezwij sie jesli mozesz dziekuje



ja juz chwile temu skonczylam studia. i nie mam aktualnych wiadomosci a przegrzebac internet to chwila zejdzie.
 
Ostatnia edycja:
Anowi bardzo mi przykro, nie pomogę Ci :( Ja nie mam pojęcia o tym, co tam w szkole mówią, dopiero teraz nam jakiś budżet do opracowania ale nawet nie zaczęłam... Przepraszam, ale jestem całkiem zielona, dopiero teraz mam takie przedmioty, a na zajęcia nie jeżdżę :( Tyle tylko że z EFS (Europejski Fundusz Społeczny) są dofinansowania na staże, własną działalność, szkolenia... Nic więcej nie pomogę... Jak coś znajdę to napiszę, ale wątpię bo notatek nie mam, zawsze ksero dostaję... Cudnie by było jakbyś pracę dostała, trzymam kciuki mocno.
Adka jaka Julianko do cholery?! Przepraszam że to napiszę, ale mam nadzieję że się odkochasz. Fajna i ładna dziewczyna jesteś, a on takie rzeczy pisze?? Daj sobie z nim spokój, funta kłaków nie jest warty!!
 
Alicja ucałuj Wiki bo już 5 miesięcy jest na świecie :) Dla Ciebie też buziaki bo już 5 miesięcy jesteś mamą :* Kciuki trzymać będziemy, ale spotkanie z exem pewnie będzie dziwnym doznaniem po takim czasie...
Bezsenna karm ile się da :) Mam nadzieję że nie będę musiała zaraz po macierzyńskim szukać pracy, bo pewnie by się skończyło cyckowe karmienie, a też nie chcę przestawać. Jak patrzę jak mleko drożeje to załamka, raz na 2 tygodnie kupuję mleko hipp bo onne jej nie smakuje to jest ono coraz droższe, dziś siostra zapłaciła 13,95 zł, a ostatnio było 13, 25 zł chyba.
Przyszła mama Kochana przestań rozpamiętywać tego byłego i to, że on ma wszystko w dupie i Misiem się nie interesuje!! Podziwiam Cię że poszłaś do pracy, na pewno jest ciężko, szkoda karmienia cycem, ale coś za coś. Jesteś super mama!!! A napisz jaka to praca, jakie masz obowiązki?? Może będzie dobrze i spodoba Ci się, teraz jesteś zła, dla mnie każda praca byłaby bleee jakbym miała Nelkę zostawić w domu... Heee, dobrze że się wybawiłaś za małolata, mnie teraz nosi bo jak byłam z K. to na du.pie musiałam siedzieć bo on zazdrosny i mnie nie puszczał samej nigdzie, i ze mną nie chodził bo lepiej w domu filmy oglądać :/
Katerinka masz karę za lenistwo :) Ale ja nie lepsza, mam bałagan w domu i za cholerę nie mam siły nic zrobić :)

Adka tacy najgorsi, uzależniają od siebie, robią wodę z mózgu, zachowują się jak dupki, a my ich dalej kochamy... Od takiego człowieka ciężko się uwolnić...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No i mnie tez dopadł znowu dół totalny i wciekła jestem...ahh szkoda gadać. Wkur*** mnie ten cymbał i jego poj****kumple alkoholicy.

Adka:angry::angry::angry: No k**** daj cynk gdzie i kiedy to gościa dojedziemy, bo takie rzeczy pisać-chyba, że nie doszedł może do siebie po sobocie. Jak można być takim imbecylem i w dodatku skończonym chamem. Nie kasuj tych sms-ów, przydadzą Ci się w sądzie, chociaż nie ma tam gróźb karalnych, to warto żeby sędzia usłyszał i zobaczył co to za dekiel.
 
anowi to trzymam kciuki za prace i daj znac a z kim martynka wtedy bedzie?
marla a co tam u ciebie z tym twoim,olej go ty i dzidzia teraz najwazniejsza i nerwy ci nie pomoga
adka nie badz zla ale anowi ma racje i ja sie dolanczam,jeszcze tez nie dawno pisalas ze byl na noc i cie nie dotknal,po esach widac ze osrac cie nie chce,sory za slowa ale rece opadaja ale ja bym sie tak gnoic nie dala,skoro meczy cie psychicznie zmien numer i dowidzenia,na dziecku tez mu nie zalezy skoro nawet nie wie jak dziecko ma na imie,a alkohol go nie tlumaczy/ty sie smiejesz z tego teraz i zobaczymy jak daleko tak pociagniesz,kazdt ma swoja granice
charlene a ty sie tam kuruj szybko:)
carla ja mam duze mieszkanie i nie chce mi sie na okraglo tak doglebnie sprzatac,zreszta nie moge sie dogadac z mama w kwesti remontu jakiegos odswiezenia,bo ja bym oddala polowe tych rzeczy ktore sa zbedne a komus by sie przydaly.a mama ze nie,podobno starzy ludzie tak maja,jej sie wszystko przyda ,tylko ze to ja na okraglo sprzatam,a jak mam nie mam checi to nie robie kompletnie nic,a co tam
a jak juz tu kiedys bede sama to oddam jak leci co mi nie bedzie potrzebne i urzadze najtanszym kosztem i zeby bylo jak najmniej.

a ja poszlam dzisiaj na spacer i mala pojezdzila sobie na hulajnodze i bylam troche zniesmaczona pewnym widokiem,u mnie byl dzisiaj upal i wszystko siedzialo na lawkach i pilo piwa,sklepy takie male pootwierane i nikt chyba nie przjety tym pogrzebem dzisiaj,
ale spotkalam moja koleznke-nawalona w sztok i po rozmowie ona do mnie ze powod jest jeden bo sie rozwodzi i wlasnie idzie po swoje rzeczy,bo po trzezwemu nie miala odwagi,rece mi opadly.........
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jasna cholera skasowało mi!!!!!!!!!!!!!!!

Katerinka my byłyśmy w parku, na wałach- cudnie było :) Ławki pozajmowane, niektóre przez rodziców z dzieckiem w wózku i browarkiem w ręce :/ Dla mnie ogólnie alkoholicy zawsze nimi pozostaną, z tej choroby się nie wychodzi, widzę to po wielu osobach z otoczenia, z rodziny niestety też...

DSCN3947 [1280x768].jpgDSCN3946 [1280x768].jpgDSCN3818 [1280x768].jpgDSCN3901 [1280x768].jpgDSCN4031 [1280x768].jpgDSCN4035 [1280x768].jpg
 
Do góry