reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

samopoczucie przyszłych mam

karolka_

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Lipiec 2011
Postów
18
Witam Kobietki :-) mam pytanko odnośnie waszego samopoczucia, jakieś dolegliwości, może smaki... Jak przechodzicie tą ciąże? Jestem pierwszy raz w ciaży i muszę sie przyznać ze strasznie mnie męczy, a to dopiero 5 tydzień, ciągle jest mi nie dobrze i jem "na siłę", a piersi to masakra, nawet spać na brzuchu już nie dam rady, bo tak bolą:-( a Wy Koleżanki dajecie radę?
 
reklama
karolka_ tez mialam mdlosci zgage ale mi juz przeszlo niemoglam jesc piersi mnie niebolaly ttak bardzo bieganie do wc zostalo do teraz ;) jesc juz moge ale za to piersi zaczely strasznie bolec i tak to mija mam nadzieje ze mdlosci juz nie wrócą i reszte tygodni beda spokojnie

http://www.suwaczki.com/]
eiktxm5e5cwmtpl5.png
[/url]


http://www.suwaczki.com/]
17u9sg18iwtq510q.png
[/url]
 
wiatm dziewczyny :) to też moja pierwsza ciąża, od 4-5 tyg jestem zmeczona i leniwa niechce mi sie totalnie nic a od 6 doszły delikatne mdłości i brak apetytu na pewne rzeczy i jestem wrażliwa na zapachy które wczesniej mi nie przeszkadzały:/ piersi bolą mnie ale nie tylko jak dotykam i nie jest to wielki ból wiec nie jest żle, byle do przodu kobitki i odliczamy czas do przyjscia małego szkraba:) trzymajcie się:)
 
Hej dziewczynki :)

No mnie też męczą mdłości chociaż od 2 dni już jakby mniej, ale wcześniej to była masakra...
Poza tym ciągle mi sie chce spać no i najgorsze ciągle jem.. musze co godzine jeść.. fakt faktem jem bardzo mało ale często..
Piersi też okropnie mnie bolą.. ale dla maluszków wszystko wycierpimy :)
 
U mnie praktycznie do wczoraj nie było żadnych poważniejszych dolegliwości, ale dziś rano - masakra dwa razy nie mogłam wstać z łóżka, zrobiło mi się słabo, ciemno przed oczami, prawie zemdlałam....cały dzisiejszy dzień jestem osłabiona po tym poranku...jeju dziewczyny czy to normalne?
 
Ja mam albo mdlosci albo dolegliwosc z drugiego konca ukladu pokarmowego:/ podobno normalne, tylko mniej sie o tym mowi. Jedno co to mam plamienia, nie jakies wielkie, ale sa i zamartwiam sie non stop. To jest moja druga ciaza, ale pierwsza byla pozamaciczna, wiec strach przed strata spedza mi sen z powiek:/ do tego nie bardzo mam z kim oogadac o tym, bo nie chce sie dzielic wiesciami az bedziemy wiedziec, ze na 100% jest wszystko ok.
 
plamienia na poczatku podobno tez sa normalne, wiec mysle ze nie ma sie czym martwic. ja dzis spacccc oj spac chcialam we ciagu dnia i jakies newry mnie lapaly... ogolnie ok
 
Częste ale trzeba im przeciwdziałać ja jestem na duphaston i nospa - Qcz jak masz możliwość to leć do lekarza ponieważ żadnych plamień nie można bagatelizować-powodzonka!!!;-)
 
reklama
A mnie piersi w ogóle nie bolą!!!
Za to mnie muli, wierci w żołądku. Poza tym jest mi gorąco zwłaszcza w nocy i czasem posypiam w dzień.
 
Do góry