reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SAME dobre wieści

dzieki dziewczyny
strasznie sie nam to przyda, my bylismy tylko rok sami
poltora roku od poznania sie mielismy dla siebie
od tamtego czasu ciagle dzieci
kochamy sie mocno, ale codziennosc zapomina o nas :tak:
strasznie sie ciesze ze spedze z Markiem troche czasu
mam nadzieje ze dzieci nie dadza dziadkom popalic, a cos mi sie wydaje ze jak Jaha wezmie w obroty moja ciotka (wychowawczyni zlobkowa i logopeda) to bedzie jak ta lala siekal na nocnik i gadal
jejku przeszczesliwam serio :-D
 
reklama
Roni suuuuper!!!! Cieszę się z Tobą!! M masz na medal:tak::tak::tak: a powiadasz, że do Afganistanu??:szok::szok::szok: łoj matko!!! Nie boisz sie kochana??
 
no no
Jachu też może być niezłym kąskiem dla naszych dziewczynek lipcówek...:-):-):-):-):-):-)
Chociaż pewnie jego Zu omota szybciutko:-):-):-)
 
Tosika, boje sie strasznie, ale generalnie nic nie moge zrobic
to juz drugi wyjazd, za pierwszym razem bylo gorzej, teraz juz rok wyjazd wisial w powietrzu...

Jachu byl na spacerku z nami i byl bardzo grzeczny, wykonywal polecenia, w sklepie zrobil zakupy, nie zapomnial o mleczku dla siostry
przy ostatnich rzucaniach sie po glebie to mila odmiana :-D

hehe Surv M nie ma brata, za to ma "super" siostre ;-) tyle ze nikomu nie polecam ;-)
 
tak naprawde to nie wiem czy ten watek jest tez dla mnie skoro nie jestem jeszcze mama ( wrecz przeciwnie, jestem po przebojach ), ledwie swieza mezatka, prawie magistrem..

ale pochwale sie moim szczesciem dzisiejszym..moja 2-miesieczna praca w koncu na cos sie przydala..jutro podpisuje umowe z najwazniejszym klientem, i to tylko i wylacznie moja zasluga! :)

wszystkie bardzo mocno pozdrawiam
 
reklama
Roni super wieści, odpoczniecie od dzieciaczków i spędzicie trochę czasu we dwoje, a zawsze jak ktoś bliski wyjeżdża to ciężko ale trzeba myśleć pozytywnie będzie dobrze:tak:
 
Do góry