reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SAME dobre wieści

Rudka to fajnie :tak:

Ja dziś mogę napisać że cieszę się że moja Oleńka skończyła już 3 latka, i jest taką fajną dziewczynką, i jestem z niej bardzo dumna.I oby drugie dzieciątko też takie słodkie było :tak:
 
reklama
post ptaszyna grypa cie dopadla? zycze szybkiego powrotu do zdrowia.a propos wirusów lecze sie prywatnie z mezem u tej samej dentystki i wyobrazcie sobie nie przyjela dzis mojego meza bo powiedziala mu ze zlapala jakiegos wirusa i nie chce zeby przeniosl go na mnie, co za ludzki dentysta:)
 
Sylcia
Wszystkiego najlepszego dla solenizantki
e118.gif

zeby zawsze byla zdrowa a mama zeby zawsze byla zniej zadowolona i dumna
a194.gif

 
Sylcia 31 ja również przyłączam się do życzeń i wszystkiego Naj dla córci.


...Żabka moja mała okazała się większa o jeden dzień niż miała być i termin mi się przesunął z 16 na 15 lipca.

U mnie było podobnie, jak byłam 9 stycznia na USG to okazało się, że moja dzidzia okazała sie większa i to o 3 tygodnie. Byłam zdziwiona bo do momentu USG był to 10 tydzień. Sama się zastanawiam czy to możliwe ale lekarz tłumaczył to jakimiś miesiącami księżycowymi. Nie bardzo wiem o co chodzi. Ale najważniejsze dla mnie jest to, że dzidzia jest zdrowa i bardzo ruchliwa.
 
reklama
najlepsze zycznia dla Oli :)* sto lat i dużo uśmiechu na buzi:-)

mogę dzisiaj się pochwalić że wkońcu czuję się lepiej huuuuuurrrrrraaaaaaaaaa:-D:-D:-D:-D:-D:-D. chyba antybiotyk działa.
cieszę się niezmiernie zwłaszcza ze początek mojego przeziębienia miał miejsce w wigilię. Mam nadzieję ze to ostateczna poprawa i już żegnam się z wirusem.
gorzej, bo musze iść w poniedziałek do pracy, no ale cóż trzeba trochę popracować.
rudka mnie najbardziej wkurzają ludzie którzy chorzy do pracy chodzą i kichają i prychają na innych. Odkąd jestem w ciązy jestem bezwzględna w tym wzgledzie i powiedziałam mojemu szefowi ze jak nie pójdą się leczyć na l4 to ja idę bo nie ma warunków do pracy. he he i zadziałało. No ale zdązyłam w międzyczasie załapać choróbsko.
 
Do góry