reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sama już nie wiem..

SaskaKepa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Styczeń 2022
Postów
37
Cześć.
Ostatni okres 27.12.21 trwający 5 dni. Dziś mój 39dc miesiączki brak dalej. 36dc test z porannego moczu pokazał słaba druga kreskę. (Test o czułości 10ml/U) w poniedziałek 37dc byłam u ginekologa bo miałam malutke plamienia najpierw brązowe potem lekko czerwone później znowu brązowe. Od wtorku biorę luteine 2x1 200mg lekarz nic nie powiedział konkretnego dal skierowanie na HCG pójdę w poniedziałek przed wizytą bo kontrolę mam we wtorek. A dziś test o 15.45 i wyszła jedna kreska. Ale też zauważyłam że mocz był prawie przezroczysty. Więc podejrzewam że to dlatego że dużo pije w ciągu dnia a pewnie skoro hcg jest mało w moczu to mogłam z ranszego zrobić ale kupiłam dzis i nie wytrzymałam do rana. Czy któraś z Was miała podobna sytuację.. bo ja już nie wiem czy w tej ciąży jestem czy nie.
Mam w planach jutro isc prywatnie na hcg do laboratorium czy wgl coś wyjdzie a w poniedziałek zrobić ta że skierowania. Niestety nie zdążyłam teraz zrobić że skierowania bo w szpitalu laboratorium tylko do czwartku. A nie mi możliwości iść. Dopiero pójdę w poniedziałek.
 
reklama
Bete w jednym lab się robi /bo mogą mieć inne sprzęty i wartości nie będą miarodajne , jak długie masz cykle ? Czy są regularne ? Ile.dni Ci się @ spóźnia?
 
Beta HCG da ci 100% pewność, ale no właśnie, zrobisz w dwóch różnych punktach z różnych laboratoriów to będą mieć własne miary i poziomy, tylko sobie namieszasz w głowie.

Na usg lekarz i tak by teraz nic nie zobaczył bo beta może być za niska na wykrycie ciąży na sprzęcie.
 
Beta HCG da ci 100% pewność, ale no właśnie, zrobisz w dwóch różnych punktach z różnych laboratoriów to będą mieć własne miary i poziomy, tylko sobie namieszasz w głowie.

Na usg lekarz i tak by teraz nic nie zobaczył bo beta może być za niska na wykrycie ciąży na sprzęcie.
dlatego poczekam do poniedziałku chyba. A jak nie to jutro prywatnie zrobię i będę wiedziała chociaż czy wgl jestem w ciąży. Ale wtedy już nie będę patrzyła na wzrost skoro dwa inne laboratoria
 
reklama
Beta HCG da ci 100% pewność, ale no właśnie, zrobisz w dwóch różnych punktach z różnych laboratoriów to będą mieć własne miary i poziomy, tylko sobie namieszasz w głowie.

Na usg lekarz i tak by teraz nic nie zobaczył bo beta może być za niska na wykrycie ciąży na sprzęcie.
wiem że na USG nic nie będzie.
 

Podobne tematy

Do góry