reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sączące się wody płodowe w 24 tc

martini87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Styczeń 2018
Postów
7 345
Hej, właśnie dziś trafiłam do szpitala z sączeniem się wód płodowych. Jestem dopiero w 24 tc. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? A może słyszałyscie o dziewczynach, którym mimo wczesnego odchodzenia wód udało się jeszcze przez jakiś czas utrzymać dzidzię w brzuchu? Potrzebuje takich historii jak tlenu a sama nic nie mogę znalezc na ten temat ☹️Powiem szczerze, że jestem załamana ta sytuacją. Maleństwo waży dopiero ok 650g.
 
reklama
Rozwiązanie
W dniu 23.11.2020 urodziła się Jagienka. 56cm i 3610g szczęścia 🥰 jestem zakochana po uszy 😍 mamusia i dzidziuś są już w domku i cieszą się sobą ♥️ jestem mega szczęśliwa, że mam ją już przy sobie i że pomimo wszystko udało się donosić ciążę 😀 chwilo trwaj 🤩
Gratulacje! Piękne zakończenie trudnej ciazy! :D
Autorku wątku jak samopoczucie ?
Dziękuję za troskę 😗 Po małych ale bolesnych perypetiach związanych z moim dwulatkiem i jego trudnymi emocjami dotyczacymi mojej kilkudniowej nieobecnosci teraz już jest ok 🙂 ale co tu ukrywać, dwa pierwsze dni było u nas duuuzo płaczu a pierwszej nocy moje dziecko nie chciało nawet spać w swoim domu 😭 A poza tym w domku to jednak w domku 😉 fajnie być blisko rodziny, nawet jeśli trzeba zdecydowanie zwolnic. Staram się odpoczywać jak najwięcej. Mąż w weekend był w domu więc wszystkim się zajął. Zobaczymy jak będzie z odpoczynkiem w ciągu tygodnia, czy synek będzie łaskawy dla mamusi 😉
 
reklama
Jakbym czytała swoją historię, test na wody dodatni, po tygodniu ujemny, AFI cały czas wysokie, w okolicach 14. ;) Jednorazowa akcja, dostałam sterydy, antybiotyki. Po wyjściu do domu zalecenie badania CRP co tydzień. ;) To był 30tc, a ja dodawałam do terminu. :)
 
Jestem znowu w szpitalu. Najprawdopodobniej znowu wody, tak poleciało, że majtki były prawie całe mokre ☹️ od tego czasu co jakiś czas się coś sączy ☹️ na razie przyjęli na oddział, jutro będą dokładniej badać czy to na pewno wody płodowe.. jestem znowu przerażona i zalamana.. a w domku mój zapłakany i smutny dwulatek 😭😭😭
 
Jestem znowu w szpitalu. Najprawdopodobniej znowu wody, tak poleciało, że majtki były prawie całe mokre [emoji3525] od tego czasu co jakiś czas się coś sączy [emoji3525] na razie przyjęli na oddział, jutro będą dokładniej badać czy to na pewno wody płodowe.. jestem znowu przerażona i zalamana.. a w domku mój zapłakany i smutny dwulatek [emoji24][emoji24][emoji24]
W sumie to nie wiem co powiedzieć. Przypomnij który to teraz tydzień i dzień dokładnie? Mogę sobie tylko wyobrazić jak się boisz mając w pamięci swoją historię. Chciałabym powiedzieć, że się uda do bezpiecznego terminu...
Na pocieszenie podam, że wody się odnawiają regularnie, byle nie pękł pęcherz plodowy. Można je także dolewać. Synek [emoji22] poradzi sobie. Jak jest ktoś, babcia ciocia, koleżanka, która bardzo lubi a można by prosić by się nim zająć to warto skorzystać. Mój synek miał 9 miesięcy jak trafiłam do szpitala. Dzwoń do domu, jest whatsapp, gdzie możecie się widzieć i minimalizować rozłąkę. Jak synek był starszy a ja z córeczką w szpitalu to pomagało. Znajdziecie sposoby. Teraz najważniejszy drugi szkrabik. Będę gorąco trzymać kciuki za was. Polecam SW. Ritę. To patronką beznadziejnych sytuacji i matka, która wie co znaczy śmierć dziecka. Będzie się wami opiekować, całą twoja rodzina [emoji177][emoji175][emoji178]
Powodzenia
Daj czasem znac, co u was. Ciągle sprawdzam...
 
@Destino dziś 25+5. Synek lubi być z babcią i jak mąż jest w pracy to właśnie ona się nim opiekuje. Dziś będzie musiał wystarczyć mu dziadek, który uwielbia Olka i stara się jak może ale dziadek jest bardziej od zabawy a opieka idzie mu trochę gorzej. Babcia ma fryzjera i to w innym mieście więc zejdzie jej z 3 może 4 godziny 😉
 
Zrobili mi test i potwierdzili, że to wody się sączą. Psychicznie wysiadłam. Leżę i płaczę. Nie umiem się ogarnąć.
Który to tydzień? Dla pocieszenia: mam koleżankę, której wody się sączyły od 16 tygodnia, wyleżała w szpitalu Do 28 tygodnia ciąży, czyli 12 tygodni. Sączące się wody są jeszcze do opanowania - byleby pilnowali w szpitalu CRP i reagowali na ewentualne infekcje, i nie dopuścili do skurczy. Ja trzymam za Ciebie kciuki i wierze, że dacie rade w dwupaku jeszcze wiele tygodni 😘
 
reklama
Do góry