reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ryzyko ciąży?

gillisguurl

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Sierpień 2016
Postów
32
witam. zaczęłam w tym cyklu brać tabletki antykoncepcyjne "vines". sa to moje pierwsze tabletki w zyciu. pierwsza z nich wzięłam pierwszego dnia miesiączki. dzisiaj jest mój 9 dzień cyklu a ja dalej mam plamienia. czy to możliwe, że tak reaguje organizm?

wczoraj tj. na 8 tabletce uprawialam seks z chlopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia. wytrysk nastąpił na zewnątrz. od tego momentu jeszcze się nie podmywalam/nie wyplukalam pochwy. czy w takiej sytuacji ciaza jest możliwa? Czy jestem odpowiednio zabezpieczona?
są to tabletki o mniejszej zawartości hormonów. czy muszę się martwić o to, że mogę być w ciąży? Czy mogę być o to spokojna?

dzisiaj lub jutro zaczynalyby mi się dni plodne, nie mogę ocenić sluzu, bo wciąż plamię Ale zmierzyłam temperaturę i wynosi ona 36.6, nie jest podwyższona. jednak moja szyjka macicy jest otwarta, więc nie wiem czy na pewno jestem zabezpieczona. na innych stronach przeczytałam że przy pigulkach położenie szyjki macicy nie ma znaczenia.
co o tym myślicie?
 
reklama
Rozwiązanie
Rozumiem że bierzesz tabletki gdzie razem z placebo masz ich 26 tak ? Więc przy takich może być krwawienie ale nie musi...
I to nie jest okres a krawienie z odstawiena hormonow
Może dodatkowo gumkę niech zakłada.
reklama
Ja też urodziłamam jak miałam 21 chciałam to moja najlepsza decyzja ;)

Co do ciąży myślę że w niej nie jesteś musiałabyś mieć naprawdę pecha żeby zajść z prejakulatu ..
A jak masz shizy to idź zrób betę i tyle ;).
 
Ja też urodziłamam jak miałam 21 chciałam to moja najlepsza decyzja ;)

Co do ciąży myślę że w niej nie jesteś musiałabyś mieć naprawdę pecha żeby zajść z prejakulatu ..
A jak masz shizy to idź zrób betę i tyle ;).
Ja też uwazam . chcialam miec dziecko w tym wieku i nie widze nic w tym strasznego

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
rozumiem, są kobiety które dziecko chcą szybko, ja jednak chciałabym z tym poczekać jak najdłużej, lub całkowicie tego uniknąć. nie marzę o dziecku oraz nie uważam tego za coś wspaniałego, niestety
 
Przede wszystkim problemem mogą być źle dopasowane tabletki skoro plamisz. Przy najbliższej wizycie u lekarza zgłoś mu taki objaw, może trzeba zmienić tabsy.

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Plamienia na początku brania anty po prostu się zdarzaja i nie są wynikiem źle dobranych tabletek. To rewolucja dla organizmu,może to trwać przez kilka cykli. Potem się normuje. Ja biorę vines od pól roku i też na początku dłużej plamilam.Chronią od początku brania. Nie ma wtedy owulacji. Śluz się zmienia i nie dopuszcza do zapłodnienia. Uważam że nie ma możliwości zajścia w ciążę w Twoim przypadku.
 
reklama
Zgadzam się brałam krótki czas tabletki naprawdę chyba z miesiąc i też miałam plamienie ale to normalne takie plamienie jak się zacznie brać tabsy
Na ulotce jest i lekarz mówił.
Zapomniałam o tym.
 
Do góry