reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dzidzisiów

reklama
No własnie ja tam tez nie czuje jeszcze konkretnych kopniakow... tylko jakies tam bulgotanie ale nie panikuje bo i po co na ostatniej wizycie słyszałam serduszko dzidzi wali jak szalone a za tydzien zobacze ja na usg ..wiec zobaczymy co ona tam wyprawia... mąz mnie pociesza, ze to spokojna dziewczynka i dlatego nie kopie hehe
 
Moje od 2 dni jest bardzo grzeczniutkie, tylko takie delikatne bulgotanie czuje co jakis czas po kilka sekund...Tylko raz, wtedy 3 dni temu tak zaszalalo :) Wiec czekam z niecierpliwoscia...
 
Witaj, mada78! :)

W Gdyni od kilku godzin też pada, może nie strasznie, ale spać mi się chce i tak okropnie ;)

Mój dzidziol właśnie się uaktywnił. Byłam dziś na dłuższym spacerku (jak jeszcze słońce świeciło) i pewnie się wyspał od kołysania, to teraz będzie mi atrakcji dostarczał ;)
 
Cholera jasna, a moj dzisiaj znowu praktycznie nic...Jakies dwa pstrykniecia w ciagu dnia i tyle...Nie znacie jakiegos sposobu na wymuszenie tych wyczekiwanych ruchow?:))
 
Mój zaczyna się ruszać, jak się troche poschylam, np. kiedy wyjmuję pranie z pralki albo wieszam i w trakcie schylam się do miski, a potem się położę, a raczej ułożę się w pozycji półleżącej z nogami wyżej. Od razu daje mi kopa (i to nie jednego), obrażony pewnie, że go matka chciała zgnieść ;)
 
To moze wezme sie za pranie - moja mamuska sie ucieszy, ze nagle taka pomocna sie zrobilam ;) Musze poprobowac Twoja praktyke :)
 
Hej!

To sie nazywa syndrom zatrzymanego autobusu: ludzie ruszaja sie w autobusie najbardziej jak autobus sie zatrzyma, a dziecko jak mama po intensywnym ruszaniu sie polozy. A jak jeszcze cos wypijesz lub przekasisz to istne szalenstwo...
 
Witaj mada 78 :)

Jesli chodzi o ruchy to tak bardzo o tym nie mysl...ja tez dopiero od niedawna poczulam tak naprawde.

dzis mialam kolosa o godz 19...totalna przesada...wrocilam do domu rodzicow o 20.30...moj mezczyzna u nas w domku...troche mi smutno bo sie przyzwyczailam, ale do jutra wytrzymam.
ale ja nie o tym...przed kolosem dzidzia dala znac o sobie....caly cas kopala...chyba dlatego ze troche bylam zdenerwowana
 
reklama
Moje male wczoraj wieczorem jak lezalam i ogladalam film troszke sie poruszalo, a dzisiaj jeszcze nic...Uaktywnia sie wieczorem, wiec musze poczekac :)
 
Do góry