reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozwój psycho-fizyczny naszych pociech

Wszystkim maluszkom gratuluje nowych umiejetnosci.
U nas krecenie sie w kolko na pupie jest teraz na czasie:-D, i albo mi sie wydaje albo moje dziecie potrafi powiedziec kotek z takim miekkim k na poczatku. Mamy dwa wiec caly czas mowie "patrz Pat kotek" a on po mnie powtarza takie kjotek. Najpierw myslalam ze sobie uroilam ale moj chlop tez uslyszal i potwierdzil :-)
 
reklama
Witam wszystkich!
Długo nas tu nie było:) od tego czasu sie zmieniło sporo. Od kilku dni Filip już sam chodzi sobie z pokoju do kuchni, do przedpokoju i tak sobie w kółko drepta:tak: jeszcze troche czasem się podeprze czegoś ale najgorsze jest to że za bardzo jeszcze nie umie chodzić ale już zaczyna biegać:dry: najlepiej się mu chodzi ja trzyma coś w rączce bo myśli że niby się czegoś trzyma:-D wtedy pewnie idzie:):-)
 
Dolaczam sie do gratulacji dla wszystkich zdolncyh sierpniaczkow :-D :tak:

Co do gadania to Sara non stop "nawija" i nauczyla sie mowic wyraznie 'nie', co bez ustanku powtarza krecac glowa :-)

Na pupie tez sie tak kreci wokol wlasnej osi.

No i jak widzi konia to potrafi pokazac "jak konik robi" :-D To samo z pieskiem.

Aguska, to Ci zdolniacha z Twojego Filipka. Sara jeszcze sama nie potrafi. Narazie pomyka wzdluz scian i mebli :-)
 
Gratulujemy najnowszych umiejetnosci!:-)

Pszczola rozszerzyla swoj slownik. Nowe zwroty:
Mylm-mylm- "myju-myju", w kapieli, jak jej myje raczki, kiedy mi asystuje przy moich ablucjach czy jak myje podloge...
tobi-tobi - teletubis (niestety, fakt nieogladania przez pszczole tv jest juz nieaktualny:baffled: Babcia kupila jej plyte dvd z teletubisiami ("tak z ciekawosci, czy rzeczywiscie ten fioletowy jakis nie tego";-)) i Pszczola przepadla:eek: Na szczescie wiecej niz 5 minut nie potrafi skupic uwagi na akcji (na szczescie, uff...), ale codzienna porcja musi byc, czego domaga sie walac w telewizor i wrzeszczac "tobi-tobi"; gazete z teletubisiami ja za to jej kupilam, czyta ja bardzo zawziecie:-D
no-no-no - "nie wolno"; kiwa paluszkiem i robi "grozna" mine;-)
pa - pan/pani

A ponadto naśladuje brzeczenie Pszczoly (bwww...), a zapytana, gdzie jest Pszczolka, pokazuje na siebie i mowi "tu" (tak samo robi zapytana, gdzie jest Maja:tak:).
Przesyla całuski i "wacha" kwiatki". Jak slyszy muzyke, to macha glowka, "sprezynuje" na nozkach albo kiwa sie na boki. Nauczyla sie schodzic tylem z lozka:tak: No i karmi Gandzie - cmoka i piszczy na nia, a jak psica podchodzi do krzeselka, to Maja daje jej wprost do pyska, to co akurat je (a potem ta sama oblizana reka wklada sobie jedzenie do buzi... Niestety, jak tylko powiem, zeby nie brala brudnej raczki do buzi, to wklada te reke jeszcze glebiej do paszczy:baffled: I niech mi nikt nie mowi, ze takie male dzieci nie sa zlosliwe...:-p)
 
:-DAguska gratulacje Filipkowi z nowych postepow. Nie dosc ze zaczal chodzic to i juz nawet biega

Dominique Maja poprostu bedzie wygadana, moze bedzie wierszyki rymowac hehehe, cos po mamie odziedziczy.:tak::-)
 
Język naszego wróbelka jest narazie ubogi: mama, tata, didi, baba, da, pa, ale najbardziej podoba mi się jak pyskuje jak jej się czegoś zabroni lub zabierze jakąś rzecz. Ma charakterek;-). Jakiś czas temu zaczęła robić skłon do przodu i patrzeć między nóżkami co też znajduje się z tyłu. Chodzi co raz śmielej.Pozdrawiam wszystkie gadułki.
 
reklama
pięknie się rozwijają sierpniaczki:-)
a moja Alka dziś powiedziała edyta, wybuchnęliśmy śmiechem w samochodzie:tak: bo mama coś jej nie wychodzi, chyba będzie mi walić po imieniu:-p
 
Do góry