reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaków

Fredka ja kiedys pytalam pediatry co mam robic jak maly domagal sie butli co 1,5 godz bo sie wlasnei balam zeby nie tyl mi pozniej bardzo i powiedziala mi zeby dawac kiedy chce nawet co godzine bo takie dziecko nie rozepcha sobie zoladka i samo sobie reguluje ile potrzebuje zjesc i kiedy raz mniej raz wiecej no i tak robilam teraz je co 2 - 2,5 godz czasem jak przysnie albo na dworze jestesmy no to mija jakies 3 godz ale on chyba nigdy nie przytyje :eek: no taki suchy jest nogi jak patyczki wazy troche ponad 5 kg w tym tyg mamy szczepienie a wiec sie dowiem o wage dokladniej :tak:

Co do pokarmu z cysia tez slyszalam ze nie ma czegos takiego jak chude mleko czy niepelnowartosciowe kazda mama ma odpowiednie mleko dla swojego dziecka tyle ze moze miec malo
 
reklama
ja też słyszałam, ze mleko dostosowuje się do potrzeb dziecka.
Nie przejmujmy się tak wagą dzieciaczków, moja córcia była pulchna teraz szczypioreczek, koleżanki synek odrotnie, różnie to bywa, ale z rozsądkiem do tego podchodźmy. Mój synek ostatnio coś się poprzestawiał, zamiast rozwoju mamy jakieś cuda, nauczył sie do smoczka tak, ze nie chce zasypiać przy piersi, wyje, drze się, bo mu leci, w dzień je teraz co ponad 3 godziny, ale za to w nocy czasem co 2, mam już dość przemawiania sie z cycusiem, żałuję ze podałam smoczek, bo teraz wielki cyrk!
 
Mój synek spał dziś ponad 8 godzin :szok: i może spałby dłużej ale się zestresowałam że tak długo nie jadł... że go w końcu przed 6 obudziłam...
 
A moja Alicja od 5 dni podnosi główkę! Jak siedzi w bujaczku to cały czas się siłuje jakby chciała usiąść, mąż się śmieje że teraz to już musimy pasy zapinać. Leży na plecach to też cały czas głowę podnosi.... Wasze dzieciaczki też tak się gimnastykują???
 
A moj len nie spieszy sie do podnoszenia glowy nawet na brzuchu opiera sie broda na raczkach :-D jak go nosze na rekach na brzuchu tak ze widzi podloge to wtedy zadziera wysoko glowke ;-)
Za to chyba bedzie zaraz raczkowac :-D jak lezy na brzuchu na lozku to nogi podkula i sie odpycha i skubany do polowy lozka tak sobie poszedl :-D
 
mojej żadne fiki miki nie grozi. Grawitacja za duża. Pulpeciątko jest leniwe, ale główkę podnosi równo. Ostatnio rozwaliła mi usta, tak mi przywaliła. Zdąży jeszcze. Zresztą nie śpieszno mi. Jak popatrzę co robi Ola, to odechciewa mi się wszystkiego:-):-):-):-).
 
reklama
Mój maluch też-kiedy leży to leży, ale jak tylko zmieni pozycję to za nic już nie da się położyć z powrotem. Kiedy go trzymam w pozycji półleżącej to dźwiga głowę do góry:tak:. No i odkrywa swoje ciałko- wczoraj wymacał swoje uszy i teraz ciągle je sobie łapie:-D.
Rączki mu cały czas pracują- jak nie ma zabawki łapce to ciągnie swoje ubranka:-D.
 
Do góry