reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaczków

Nie było nas w domu 3 dni, dlatego z góry przepraszam i składamy z Igorkiem wszystkim maluchom październikowym sto lat i jeszcze więcej.
 
reklama
dziewczyny u nas dziś przełom. Od kilku tygodni Maks z wielką frustracją i furią wali trójkątnym klockiem w okrągłą dziurę i nic. A dziś sukces wkłada klocki do dobrych dziur :)) oczywiście od razu nastąpiła seria chyba 50 wrzuceń. Za każdym razem podnosił na mnie wzrok dumny i blady (i rozradowany) i czekał na oklaski hehe. (normalnie rozłożył mnie na łopatki ech dumna mama:)
 
dziewczyny u nas dziś przełom. Od kilku tygodni Maks z wielką frustracją i furią wali trójkątnym klockiem w okrągłą dziurę i nic. A dziś sukces wkłada klocki do dobrych dziur :)) oczywiście od razu nastąpiła seria chyba 50 wrzuceń. Za każdym razem podnosił na mnie wzrok dumny i blady (i rozradowany) i czekał na oklaski hehe. (normalnie rozłożył mnie na łopatki ech dumna mama:)

no no! gratulacje!!!
 
dziewczyny u nas dziś przełom. Od kilku tygodni Maks z wielką frustracją i furią wali trójkątnym klockiem w okrągłą dziurę i nic. A dziś sukces wkłada klocki do dobrych dziur :)) oczywiście od razu nastąpiła seria chyba 50 wrzuceń. Za każdym razem podnosił na mnie wzrok dumny i blady (i rozradowany) i czekał na oklaski hehe. (normalnie rozłożył mnie na łopatki ech dumna mama:)

gratulacje u nas jak na razie to mama wkłada klocki do otworów a synek popycha dalej.A co do chodzenia to próbuje ,wczoraj sam zrobił 4 kroczki he he,ale ogólnie boi się puscić,za to na 4 to jest perszing:-)
 
No to my się troszkę pochwalimy:-):
- od tygodnia Adaś chodzi sam :)
- pokazuje ile ma lat :)
- uwielbia oglądać książeczki, czasem "zaszywa "się w swoim pokoju by poczytać ;-):-p
- uwielbia bawić się Garnuszkiem i wkłada już sam niektóre klocki, jednak najlepiej wychodzi mu wkładanie kółka
- mówi : mama, tata, dziadzia, daj, nie , brum - brum,
- umie zrobić Amen
;-):-)

Gratulacje dla Wszystkich Skarbów nowych umiejętności
 
to teraz nasze postępy
- od miesiąca bardzo ładnie chodzi a raczej biega :p
-umie wskazać gdzie jest oko, nos, ucho, zęby i usta aha i włosy :p
- potrafi także pokazać w książeczce gdzie jest piesek, żabka, pszczółka, ptaszek, gwiazdy, biedronka
- na widok psa zaczyna szczekac hehehe
- sam trzyma butle z mlekiem i je :)
- wie do czego służy telefon... przykłada do ucha i gada po swojemu ( przewaznie woła tata )
- młówi tata, am, brum-brum, czasami też i mama,
- stara sie układać klocki ... przynajmniej orientuje sie do czego słuzą :p

No i jak narazie chyba tyle .... chyba ze o czymś zapomniałam ...!! :p:p:p:p
 
No i my dzis dolaczamy do roczniakow :) Zuzia dzis skonczyla swoj roczek, w przedszkolu urzadzili jej urodzinki i zrobily jej tort, wydlubywala dynie i oglolnie miala udany dzien. My troszke zapracowani bylismy ale jak juz gdzies pisalam urodzinki juz jej wyprawialismy wiec juz wtedy staralam sie myslec o nich jak o prawdziwych wiec dzisiejsze obchodzilismy tylko w trojke wieczorkiem. W niedziele zrobila kilka kroczkow sama jak ja puscilismy wiec duzy postep no i ma 8 zabkow. Uwielbia garnuszek i wkladanie i wykladanie zabawek z/do pudelek, mowi mama, tata, czesc (tak nam sie przynajmniej wydaje :D), ej- jak cos chce hehe i daj. Strasznie szybko sie denerwuje (po mamusi :)) i wtedy leci z otwarta buzia i gryzie co popadnie, najszesciej taty nos. Oprocz tego jest wesolym i usmiechnietym szkrabkiek i kocham ja najbardziej na swiecie :)
 
reklama
Do góry