reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozstępy...

Maema28

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Marzec 2018
Postów
34
Drogie przyszłe mamuśki !!!
Mam pytanko, brzuszki rosną nam coraz bardziej :-) Czy już używacie jakiegoś kremu na rozstępy? Jak tak to jaki polecacie? Pozdrawiam
 
reklama
Jesli sie wtrące nie wiem na ile kremy coś daja bo to ponoc genetyka ja nie smarowalam niczym i zero rozstepa ani jednego (moja mama tez nie miala);).
Takze krem moze cos tam rozjasnia ale jak maja byc to pewnie będą:)
 
Drogie przyszłe mamuśki !!!
Mam pytanko, brzuszki rosną nam coraz bardziej :-) Czy już używacie jakiegoś kremu na rozstępy? Jak tak to jaki polecacie? Pozdrawiam
Ja od 3 miesiąca używam bio oil. Mam nadzieję że uda się dotrwać do końca bez rozstępów ;)
 
To ja dorzucę swoje 3 grosze na temat bio oil. U mnie w aptece odradzali to dla kobiet w ciąży i mam karmiących bo podobno dość często uczula. Najlepiej w tym okresie stosować coś jednak dedykowanego dla ciężarnych. No i podpisuje się pod postem Oli że w dużej mierze to genetyka decyduje o rozstepach choć używanie kremów na pewno nie zaszkodzi i być może choć trochę zmniejszy ilość rozstępów.
 
Zachęcona pozytywnymi opiniami i recenzjami na blogach kupiłam sobie przez internet krem przeciw rozstępom polskiej marki MomMe z jakimś super naturalnym i bezpiecznym składem. Zobaczymy z czasem jakie będą efekty. Być może zaopatrzę się również w serię dla niemowlaków.
 
Zachęcona pozytywnymi opiniami i recenzjami na blogach kupiłam sobie przez internet krem przeciw rozstępom polskiej marki MomMe z jakimś super naturalnym i bezpiecznym składem. Zobaczymy z czasem jakie będą efekty. Być może zaopatrzę się również w serię dla niemowlaków.
Tak super skład
Blog srokao polecam .Mama chemiczka opisuje składy kosmetyków dla dzieci i dorosłych ;)
 
Niby genetycznie uwarunkowane, ale mi się zrobiły na końcówce ciąży w pachwinie i na brzuchu po obydwu stronach.
A u mnie nikt nie miał.

Polecam bio oil też słyszałam że jest rewelacyjny.
No to różnie bywa. Pewnie są tam jeszcze jakieś czynniki które o tym decydują może tez od skóry zależy ;).
Bio Oil pewnie też na jednego dziala na drugiego nie, kolezanka używała po ciąży ale nie zeszły jej bo tez pod koniec sie zrobilo kilka:-).
U Ciebie jak? jaśniejsze sie zrobiły ;)?
 
Ja uzywalam zwyklego olejku migdalowego albo oliwki babydream dla mam ;-) ani jednego rozstępu
 
Ja używam naprzemiennie kilku preparatow, najbardziej mi chyba przypadł do gustu z Tołpy. BioOil właśnie się skonczyl ale nie przepadalam-dlugo tłusta bylam. A najgorsze dla mnie masło z Palmersa-koszmar, całkiem przyjemny jest preparat z Bielendy , taki wsciekle różowy "Będę mamą". Teraz w Rossmanie w promce preparaty z AA i kupie. Slyszalam, że najlepsza to Mustela ale droga.
Dodam, że wszystkie preparaty dop. Od 4.mca, na większości jest napisane zresztą, bo nie ma badań o wchłanianiu składników do płodu w I trym.
 
reklama
Ja używałam naturalnego masła shea :) jestem bardzo szczupła i nie mam żadnego rozstepu a skóra jest jedrna. Nie bez znaczenia, jak dziewczyny piszą, jest genetyka. Moja mama po 3 porodach żadnych rozstępów. Pij dużo wody i jedź zdrowo.
 
Do góry