reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roznosci

To byl jeden z pierwszych kalendarzy ciazy, na jaki natrafilam :-) Az sie przerazilam, ze tak to szybko wszystko sie rozwija. Wczesniej nie docieralo za bardzo do mnie, ze dziecinki tak szybko przestaja byc tylko zlepkiem komorek.
Teraz uwielbiam te zdjecia. Podpowiadaja mi, co tez tam siedzi w moim brzuszku i jakos latwiej nastepuje wizualizacja mojego malenstwa....
A swoja droga.... kiedy przestalysmy na forum pisac o dziecinkach, ze sa fasolkami???? Jakos tak samo przyszlo :-)
Teraz to fasoli (nawet tej najwiekszej) to juz daleko do naszych szkrabow :-)
Aaaaaaaaa po ostatnim USG sprawdzalam oczywiscie na linijce, ile to jest te magiczne 36 mm. To juz nie tak malo. Potem dodalam jeszcze ciut ciut, bo przeciez dzieciatka mierzy sie bez nozek i wyszla mi juz calkiem pokazna osobka :-)
 
reklama
Ja to mogę sobie jeszcze poczekać z 2 miesiace bo brzusio mi się podoba ale aż 9 miesięcy kurcze dłuuugo!!
Jak miałam ostatnio na brzuszku siostrzeńca męża 1.5 - miesięcznego Oskarka który zasnął u cioci na brzusiu i mamrotał sobie przez sen
to bym go sobie do domku zabrała jest taki słodki i kochany ja już też chcę dzidzię ;D
 
A Ja dzisiaj przechodze kryzys:-( tak bardzo jest mi źle :-( znowu te złe chumory powróciły i uprzykszam życie nimi najblizszym
 
kobitki świetny ten wątek :) to teraz ja tu cos dorzucę, tylko troszkę niezwiązane z naszym stanem:
wszystkojasne5xu.jpg
 
reklama
Do góry