reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

@paola425 dziękuję Ci bardzo, dobrze że jesteś i że przypominasz [emoji3590] @RoseGold dziękuję Ci bardzo jednak nie taka twarda bo mam ochotę pieprznac wszystko i uciec w Bieszczady [emoji23] ale wiem że jak odpuszczę starania to będę tego żałować i że ta myśl będzie do mnie wracać jak natretny głodny komar na lato.

U mnie dziś 14dc i krwawien nie ma także póki co lekki oddech ulgi. Od ndz dupek może się uda.

Ja pewnie bym już odpuściła, nie miałabym siły. Albo poszła po najmniejszej linii oporu i zdecydowała się na in vitro. Naprawdę Cię podziwiam[emoji173]️

O, a to moja owulacja dzisiejsza heh. Żałuje, ze nie robiłam testów wcześniej, bo teraz totalnie nie wiem, kiedy spodziewać się @.
IMG_1354.JPG
 
reklama
Ja pewnie bym już odpuściła, nie miałabym siły. Albo poszła po najmniejszej linii oporu i zdecydowała się na in vitro. Naprawdę Cię podziwiam[emoji173]️

O, a to moja owulacja dzisiejsza heh. Żałuje, ze nie robiłam testów wcześniej, bo teraz totalnie nie wiem, kiedy spodziewać się @.
Zobacz załącznik 1063799
Ja już testy odpuściłam bo mi tylko zamęt robiły i dr też wykluczył że owu była wtedy kiedy one pokazywały, bo jej wgl nie było. Także już się nie katuje nimi.
 
Ja też podejrzewam, że po porodzie dziecko będzie tematem numer jeden i na inne tematy nie da się ze mną porozmawiać [emoji85]

Ciekawe jak tam @MartaSx [emoji848] czy biega po schodach, czy już na porodówce [emoji16]
Mam nadzieję że już na porodowce i wszystko idzie sprawnie [emoji16] cóż za emocje [emoji16]
Chcialabym dzoewczyny [emoji23] latalam po schodach. Poszlam pod prywsznic glowe umyc zeby wrazie czego miec swieze [emoji23] narazie bez zmian. Bede was na biezaco informowac. Ale pomalu trace nadzieje ze sie rozkreci.
 
Chcialabym dzoewczyny [emoji23] latalam po schodach. Poszlam pod prywsznic glowe umyc zeby wrazie czego miec swieze [emoji23] narazie bez zmian. Bede was na biezaco informowac. Ale pomalu trace nadzieje ze sie rozkreci.
Czyli jednak schody [emoji16] szkoda, że tego się nie da przyspieszyć, takie czekanie najgorsze [emoji849]
 
Chcialabym dzoewczyny [emoji23] latalam po schodach. Poszlam pod prywsznic glowe umyc zeby wrazie czego miec swieze [emoji23] narazie bez zmian. Bede was na biezaco informowac. Ale pomalu trace nadzieje ze sie rozkreci.
Marta nie mam pojęcia czy to działa ale szukałam specjalnie dla ciebie [emoji3590] może masz coś z tych rzeczy pod ręką [emoji4] trzymam kciuki
Screenshot_20200103-202211.jpeg
Zobacz załącznik 1063844
Screenshot_20200103-202327.jpeg
 
Czytalam o tym olejku rycynowego sie boje troche ponoc wywoluke silne bolesne skurcz e jelit.
Pije herbatke z liści malin. I jem ostre rzeczy ale po nich mi sie cofa.
Musze czekac moze nie jest gotowa do wyjscia. Ale dzis mocno sie rozpycha az boli.
 
Marta, a skurcze czułaś przy ruchu czy jak miałaś chwilę odpoczynku? Bo są babki, które przy ruchu w ogóle nie czują skurczy, moja mama czuła dopiero jak ją położyli, u mnie odwrotnie, jak leżałam to słabły
 
Marta, a skurcze czułaś przy ruchu czy jak miałaś chwilę odpoczynku? Bo są babki, które przy ruchu w ogóle nie czują skurczy, moja mama czuła dopiero jak ją położyli, u mnie odwrotnie, jak leżałam to słabły
Obudzily mnie. Bardziej jak leze to czuje jak się ruszam to nie.

Dziwne to wszystko dla mnie bardzo. Strasznie sie rozni ta ciaza od poprzedniej. Nic nie kumam z tego. Tam mi wody odeszly i ruszylo a tu jakies dzowne bole.
 
reklama
Wlasnie sie maly obudzil z placzem ze go boli gardlo. Cholera goraczki nie ma. Gardlo tylko troche czerwone. Tantum verde nie pomoglo. Dalam mu przeciwbólowe.
No jak yerwz zaczne rodzic bedzie istny cyrk.
 
Do góry