reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Rozliczenie z urzędem skarbowym

witam przebywam obecnie na urlopie wychowawczym
pobieram zasiłek rodzinny wraz z dodatkiem z tytulu opieki nad dzieckiem

jestem w zwiaku małżenskim juz 9 rok i jak co roku rozliczamy sie z mezem razem

moje pytanie dotyczy rozliczenia
w zeszłym roku dostałam rozliczenie całoroczne z ZUS-u
w tym roku nadal czekam - maż dostał na poczatku lutego
ja w poprzednich 2 latach dostałam zawsze 14-15 luty
a teraz cisza niewiem czy Zus wysyla takowe rozliczenie skoro cały rok 2011 dostawalam zasilek rodzinny wraz z dodatkiem
prosze o odpowiedz bo jezeli niepotrzebnie czekam na to rozliczenie to juz dawno złożyłabym dokumenty do US
ps, do Zus-u nie moge sie dodzwonic juz od tygodnia aby sie czegokolwiek dowiedziec w zwiazku z dokumentem rozliczeniowym

Proszę o zapoznanie sie z pkt. 2 i 3 regulaminu.
 
reklama
Do góry