reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzimy - nasze porody, dzieciaczki i życzenia dla rozdwojonych mamuś

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Celinka nie wiesz co z Melulu? Nie widac jej i na smsy nie odpowiada. Temu akurat sie nie dziwie bo tez mialam dosc dzwoniacych i piszacych ale troche sie niepokoje...
 
No wreszcie i na mnie przyszła kolej . Z godzinę temu odszedł mi czop no i skurcze co 10 minut. DAM ZNAĆ JAK BĘDZIE PO WSZYSTKIM.--- WRESZCIE.Pozdrawiam wszystkie mamy.
 
XaXa gratulacje !!!!
No nie wszystkie idźcie najlepiej a ja sama zostane z brzuchem !
 
kwdziewa- nic się nie martw ja jeszcze jestem i jeśli nic się wcześniej nie wywoła to do szpitala dopiero w poniedziałek idę- JEDNAK BĘDĘ STYCZNIÓWKĄ:tak::rofl2:

Jeszcze raz serdecznie gratulacje dla wszystkich styczniowych mamuś!!!
 
no widzisz jeszcze poletka się załapiesz ja też mam taka nadzieje ze jeszcze nic straconego wkońcu nan termin z okresu na przyszły czwartek czyli na 29 , ale jak się nic nie wykoci to niestety 5 luty Boże Boże, zaczynam panikować wcześniej jakoś tego niebrałam tak dosłaownie a teraz jak pomyśle to mnie głowa boli ak dam rade z tym wszystkim!
 
reklama
Dziewczyny przeogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja też jeszcze w jednym kawałeczku. Na jutro mam termin.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry